29 груд. 2018

Зимова міська конференція

29 грудня у нашій школі пройшла зимова міська конференція. Захід пройшов святково і урочисто. Бажаємо наснаги в натхнення у наступних справах нам усім!
16 груд. 2018

Екологічна акція «Здай батарейку - врятуй планету!»

Учні нашої школи вже зібрали декілька кг відпрацьованих батарейок та передали на утилізацію. Кожен з вас може приєднатися до екологічного руху з порятунку нашої планети!
29 лист. 2018

День учнівського самоврядування

29 листопада у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся День учнівського самоврядування. Учні 8-11 класів, побували у ролі учителів, класних керівників та адміністрації школи. Виконуючи свої обов’язки, учні відчули наскільки відповідальна та нелегка вчительська праця.
8 лист. 2018

Осінній бал

8 листопада 2018 року в Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 був проведений «Осінній бал», організований та проведений дитячою громадською організацією «ФОРА». Участь у ньому взяли учні 8, 9, 10,11 класів. Кожен клас мав можливість показати свої таланти у конкурсах «Дефіле в осінньому наряді», «Шкільна гумористична сценка», «Музичний кліп».
17 жовт. 2018

Турнір з правознавства

Команда школи взяла участь у міському турнірі з правознавства. Склад команди: Іполітова Д., Губар С., Гоженко Глущенко Є. Вітаємо з вдалим виступом!
12 жовт. 2018

День козацтва

В школі пройшов конкурс інсценованої пісні серед учнів 8 - 11 класів, присвячений Дню козацтва
5 жовт. 2018

День вчителя

Вітаємо всіх працівників освіти з професійним святом - Днем вчителя!
24 вер. 2018

День здоров'я

21 вересня з метою формування навичок здорового способу життя, прищеплення любові до рідного краю та виховання відповідального ставлення до навколишнього середовища у школі проведено День здоров'я.
19 вер. 2018

First Lego League

Наша школа отримала однорічну підтримку від компанії SAP по впровадженню програми FIRST LEGO League!
7 вер. 2018

У школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху

В нашій школі протягом тижня відбулися такі заходи: відеолекторій «Дорожня грамота», перегляд відеоролика «Безпека пішоходів у кроках самих пішоходів», конкурс дитячих малюнків «Пам’ятай та виконуй», година спілкування «Дорога твій друг, але обережним будь!». Тиждень сприяв розвитку практичних навичок та поглибленню знань з правил дорожнього руху.