14 жовт. 2020

День захисника України

13 жовтня в нашому ліцеї відбулися заходи з нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва.
2 жовт. 2020

День працівників освіти

02 жовтня 2020 року, із самого ранку в класах панує святкова атмосфера, в коридорах гомірно, у всіх чудовий настрій, - учні вітають вчителів
1 жовт. 2020

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Розпочався Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів», який проходитиме 01–31 жовтня 2020 р. у рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек
25 вер. 2020

День туризму

24 вересня 2020 року на території Генеральської балки, були проведені міські змагання серед учнів Первомайських ліцеїв, присвячених Дню туризму.Команда нашого ліцею спробувала свої сили на всіх етапах змагань і серед 5- ти команд – учасників посіла ІІІ місце
17 вер. 2020

16 вересня - День міста

У рамках святкування Дня міста в нашому ліцеї відбулася фотовиставка «Рідне місто» У фотовиставці взяли участь колективи 2-11 класів.
1 вер. 2020

День знань 2020

День знань цього року пройшов організовано та злагоджено. Наймолодші учні ліцею – першокласники, порадували присутніх чудовими віршами, та отримали подарунки від учнів 11 класу.
1 черв. 2020

1 червня – День захисту дітей!!!

Дорогі діти ! Шановні батьки! Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!
29 трав. 2020

Останній дзвоник - 2020

Шановні учні, батьки, вчителі! Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника! Цього року, у зв’язку з карантином, свято відбудеться нетрадиційно, в режимі онлайн з 9.00 29 травня 2020 року, використовуючі різні форми поведення: відеоролики, інтерактивні дошки досягнень, спогадів; ретроспектива навчального року; галерея фото-спогадів; челендж із дзвінком; віртуальна екскурсія по школі.
5 трав. 2020

Продовження карантину

У зв’язку із продовженням загальнонаціонального карантину до 22 травня, навчальний рік у нашому ліцеї, як і в інших школах по всій країні, завершиться дистанційно.
28 квіт. 2020

ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН – ТЕПЕР ДЛЯ ВСІХ КЛАСІВ

З вівторка, 28 квітня, Всеукраїнська школа онлайн розпочала трансляцію уроків для учнів усіх класів. Абсолютно всі заняття можна переглянути у будь-який час на YouTube МОН.