Наш ліцей

Рік заснування

1966 рік

Директор школи

Жовновацький Сергій Вікторович, освіта вища, за фахом вчитель історії, має І кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 16.12.2021 року.

Контингент учнів

мережа

Мова навчання

Українська.

Профільне навчання

Освітній процес здійснюється за філологічним (українська філологія) профілем : (10 кл.) - 32  учні ,  (11-Б кл.) – 27 учнів  та математичним 11-А клас - 25 учнів.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 35 педагога, з них  31 чол. мають вищу освіту, 4 чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 14 чол., І кваліфікаційну категорію – 13 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 3 чол., категорію „спеціаліст” – 5 чол.

Забезпечення харчуванням

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Формування життєвих компетентностей учнів як засіб підвищення якості освіти в умовах впровадження Державних стандартів початкової , базової і повної загальної середньої освіти».».

Гурткова робота

Підвіз учнів та вчителів

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 27  навчальних кабінетів, 2 комп’ютерні класи ( 10+1; 11+1), 3 ПК для управлінської діяльності, 2 ноутбуки , мультимедійний проектор , спортивна зала, гімнастичний,волейбольний, баскетбольний майданчики, футбольне  тп гандбольне поля, столярна та слюсарна майстерні, кабінет обслуговуючої праці, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує – 7707   примірників,  художньої літератури  та   навчальної – 22536 примірників

Досягнення вихованців