Комунальний заклад "Первомайський ліцей № 2 Первомайської міської ради Харківської області"

 
МОН України

Мережа класів

Інформація про вільні місця

комунального закладу «Первомайський ліцей № 2

Первомайської міської ради Харківської області»

станом на 27.09.2021

 

Клас

Зараховано

Вільні місця

1-А

32

-

1-Б

31

-

2-А

29

1

2-Б

31

-

3-А

29

1

3-Б

32

-

3-В

30

-

4-А

31

-

4-Б

30

-

5-А

34

-

5-Б

33

-

6-А

32

-

6-Б

32

-

7-А

30

-

7-Б

31

-

8-А

30

-

8-Б

20

10

9-А

31

-

9-Б

28

2

10-А

18

12

10-Б

23

7

11-А

20

10

11-Б

17

13

 

      Директор ліцею                               Юрій БАРАБАН

 

 

У 2021/2022 навчальному році відкрито два 10-х класи (загально кількіть 41 учень) - з вивченням профільного предмета українська мова і література і двох 1-х класів (загальна кількість 63 учні)

 

 

Класні керівники Первомайського ліцею  № 2

Клас

ПІБ учителя

Спеціальність

1-А

Малахова Ірина Леонідівна

Учитель початкових класів

1-Б

Зубченко Оксана Петрівна

Учитель початкових класів

2-А

Кливецька Тетяна Петрівна

Учитель початкових класів

2-Б

Бережна Жанна Павлівна

Учитель початкових класів

3-А

Лисенко Людмила Миколаївна

Учитель початкових класів

3-Б

Олива Галина Іванівна

Учитель початкових класів

3-В

Стеценко Тетяна Володимирівна

Учитель початкових класів

4-А

Шукун Ірина Петрівна

Учитель початкових класів

4-Б

Бондзик Інна Василівна

Учитель початкових класів

5-А

Литвин Ірина Леонідівна

Учитель географії

5-Б

Мітіна Світлана Леонідівна

Учитель англійської мови

6-А

Семешина Валентина Вікторівна

Учитель інформатики

6-Б

Барабан Ірина Анатоліївна

Учитель хімії

7-А

Калініна Наталя Миколаївна

Учитель української мови

7-Б

Жовновацький Сергій Вікторович

Учитель історії

8-А

Лукіна Ірина Миколаївна

Учитель української мови

8-Б

Різченко Сніжана Миколаївна

Учитель української мови

9-А

Калініна Валентина Іванівна

Учитель математики

9-Б

Мараховська Наталя Миколаївна

Учитель інформатики

10-А

Коваленко Марія Володимирівна

Учитель математики

10-Б

Бондаренко Наталя Анатоліївна

Учитель початкових класів

11-А

Заліська Вікторія Олександрівна

Учитель української мови

11-Б

Рябокобила Олег Григорович

Учитель фізичної культури