Дистанційне навчання у нашому ліцеї

Наш ліцей використовує три основних ресурса для організації дистанційного навчання:

1. Сайт нашого ліцею

2. Сайт "Нові Знання" який є однією зі складових всеукраїнського проекту "КУРС: Освіта".

3. Платформу "Всеукраїнська школа онлайн"

Портал “NZ.UA” – це публічний сайт для всіх учасників освітнього процесу: учнів, батьків, вчителів та інших працівників освіти.

Основні можливості порталу:

• ведення електронного обліку відвідуваності, класних журналів, учнівських щоденників,
  • публікація новин,
  • перегляд розкладу та інформації про школу,
  • зручне спілкування та обмін інформацією між усіма учасниками освітнього процесу.

Вхід на портал: http://nz.ua

Всеукраїнська школа онлайн — це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів.

Мета Всеукраїнської школи онлайн — забезпечити кожному українському учневі та вчителю рівний, вільний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту.

Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.

Діти зможуть користуватися платформою як для навчання під час карантину, так і для ознайомлення з темою, яку пропустили у школі через хворобу або з інших причин. Для вчителів розроблені рекомендації для проведення змішаного та дистанційного навчання за допомогою навчальних матеріалів платформи.

Увесь навчальний контент відповідає чинним державним освітнім програмам, а його якість перевірена Українським інститутом якості освіти. Перелік та тематику курсів запропоновано Міністерством освіти і науки України.

Платформу створено Громадською спілкою «Освіторія» на замовлення Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти і науки України та державної установи «Український інститут розвитку освіти», за підтримки Швейцарії в межах Швейцарсько-українського проєкту DECIDE, який виконується Консорціумом ГО DOCCU та PH Zurich.

З метою покращення доступності навчального контенту для широкого загалу користувачів, в тому числі для дітей з особливими освітніми потребами, ЮНІСЕФ долучився до організації навчань для авторів уроків та забезпечив експертний супровід з питань інклюзивності.

Нагадуємо, що ви можете одразу перейти на потрібний вам список відтворення – для вашої зручності всі уроки розсортовані за класами:

На YouTube-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал.