Первомайський ліцей № 2

Дистанційне навчання під час карантину

Дистанційне навчання у нашому ліцеї триватиме до 31 травня

У зв’язку із продовженням загальнонаціонального карантину до 22 травня, навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Календар навчання та завершення навчального року:

• до 31 травня триватимуть заняття;

• до 1 липня має бути завершений навчальний рік;

• до 15 червня школи завершують оформлення: свідоцтв про здобуття базової середньої освіти; свідоцтв досягнень та табелів навчальних досягнень;

• упродовж червня школи на педагогічних радах розглядають питання про переведення учнів до наступного класу.

Випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після складання ДПА у формі ЗНО. Якщо учні 1-8, 10 класів не планують навчатися в іншому закладі освіти, школи надсилатимуть копії документів учням електронною поштою, а оригінали документів будуть видані у вересні 2020/2021 навчального року.

Нагадаємо, що державна підсумкова атестація для учнів 4-х та 9-х класів скасована.

Для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 у 2019/2020 навчальному році МОН рекомендує утриматися від проведення масових заходів, зокрема – останніх дзвоників та випускних вечорів.

У цьому розділі розміщуються матеріали для дистанційного навчання по класах (відеоуроки та інший навчальний матеріал, посилання на окремі ресурси, тести тощо)

Усім доброго здоров’я і гарного настрою!

1-A клас

3-А клас

5-А клас

5-Б клас

6-А клас

6-Б клас

7-А клас

7-Б клас

8-А клас

8-Б клас

9-А клас

9-Б клас

11-А клас

11-Б клас

ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН – ТЕПЕР ДЛЯ ВСІХ КЛАСІВ

З вівторка, 28 квітня, Всеукраїнська школа онлайн розпочала трансляцію уроків для учнів усіх класів. Абсолютно всі заняття можна переглянути у будь-який час на YouTube МОН

Уроки для 5-11 класів транслюються у ПН-ПТ з 10:00, а для 1-4 класів – з 9:00 у ВТ та ЧТ.

Нагадуємо, що ви можете одразу перейти на потрібний вам список відтворення – для вашої зручності всі уроки розсортовані за класами:

На YouTube-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал.