День туризму

25 вер. 2020
24 вересня 2020 року на території Генеральської балки, були проведені міські змагання серед учнів Первомайських ліцеїв, присвячених Дню туризму.Команда нашого ліцею спробувала свої сили на всіх етапах змагань і серед 5- ти команд – учасників посіла ІІІ місце

Мета змагань – формування здорового способу життя, виховання фізичних і моральних якостей громадянина, патріота України.

Яскраві емоції, адреналін, дружня підтримка та прагнення перемоги панували на всіх майданчиках змагань.

Змагання проходили за такими етапами:

• Похідний побут;
  • Краєзнавство;
  • Топографія;
  • Туристські конкурси: конкурс туристського майданчика; конкурс вогнищевих;
  • Туристська техніка: смуга перешкод.

Команда нашого ліцею спробувала свої сили на всіх етапах змагань і серед 5- ти команд – учасників посіла ІІІ місце, та була нагороджена грамотою Первомайського відділу освіти.

Під час проведення заходу, команда обладнала зону відпочинку табору, розпалила вогнище, готувала смачну кашу, смажила ковбаски, співала туристичні пісні.

Час промайнув  швидко, настала пора повертатися з туристичного походу.  Учні акуратно погасили своє вогнище, прибрали територію та з хорошим настроєм та новими  враженнями  повернулися до своїх домівок.