День працівників освіти

2 жовт. 2020
02 жовтня 2020 року, із самого ранку в класах панує святкова атмосфера, в коридорах гомірно, у всіх чудовий настрій, - учні вітають вчителів

«Жовтень щедрий на барви осінні

День учителя – свято ж яке!

Освітянській великій родині

Учні шлють привітання палке! »

Із золотою осінню приходить до нас одне з найважливіших свят – День працівників освіти. 02 жовтня 2020 року, із самого ранку в класах панувала святкова атмосфера, в коридорах гомірно, у всіх чудовий настрій. Стіни ліцею прикрашали привітальні барвисті стінгазети та малюнки.  Учні ліцею з нетерпінням виглядали вчителів, щоб привітати зі святом. Діти не скупились на привітання і щирі посмішки. Квіти, які дарували школярі, були найдорожчим подарунком, тому що дарували їх – від щирого серця.

Зазвичай напередодні Дня працівників освіти, учні готують святковий концерт, у ліцеї лунає спів дітей, всі збираються на святі в актовій залі. Але цей рік незвичайний, у першу чергу ми турбуємось про здоров`я наших дітей, тому привітати працівників освіти вирішили в трохи незвичному форматі, а саме в онлайн – просторі. Учні ліцею подарували хвилини радості та море задоволення оригінальним відео привітанням всім вчителям та співробітникам освітянської ниви Первомайського ліцею №2.