Новини
Новини: 320
21 вер. 2022
День миру
21 вересня відзначається Міжнародний День миру. В Первомайському ліцеї №2 був проведений онлайн-конкурс дитячого малюнку "Народжені, щоб у мирі й любові жити" та акція "Голуби миру", до якої із задоволенням долучились учні, зробивши чудові оригамі16 вер. 2022
День міста
До Дня міста в Первомайському ліцеї №2 була проведена благодійна акція "Разом до миру". Дякуємо батькам, дітям та працівникам закладу освіти, які допомогли зібрати подарунки внутрішньо переміщеним особам, які проживають у ЗДО та нашим захисникам. З кожної доброї справи складається наша перемога!1 вер. 2022
День знань
Ось і настав цей день – День знань! Зазвичай цей день дуже хвилюючий для кожного учня, адже з нього починається новий навчальний рік. 1 вересня – це насамперед свято для першокласників, адже вони вперше йдуть до ліцею, йдуть у більш дорослий світ, стають ще самостійнішими. Також це хвилюючий день для вчителів, адже вони повертаються до свого шаленого ритму життя та до своїх любих учнів3 черв. 2022
Останній дзвоник 2021-2022
Сьогодні, 3 червня, в Первомайському ліцеї №2 повинен був прозвучати Останній дзвоник 2021-2022 навчального року. Він прозвучав, але в онлайн-форматі. Відеоприітання від вчителів, учнів було розміщено на фейсбук-сторінці ліцею "ШКОЛА ПЕРСПЕКТИВ".8 трав. 2022
8 і 9 травня Україна відзначає День пам`яті та примирння і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
8 та 9 травня Україна відзначає День пам`яті та примирння і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Війна, у якій загинуло понад вісім мільонів українців та представників інших національностей, які проживали на нашій землі. Пам`ятаємо кожного, хто боровся з нацизмом і зробив значний внесок у перемогу. В умовах сучасного світу - миру немає ціни. УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!!!22 квіт. 2022
Акція "Привітаймо захисників з Великоднем"
З 18 по 22 квітня у Первомайському ліцеї №2 була проведена акція "Привітаймо захисників з Великоднем", до якої долучилися батьки та діти, працівники закладу освіти.18 бер. 2022
Освітній процес
Відновлюється освітній процес в ліцеї для учнів 1-11 класів з використанням технологій дистанційного навчання з 21.03.2022 року.23 лют. 2022
Міжнародний день рідної мови
21 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мои. Багата і барвиста мова українського народу. Мова - то краса нашого життя, наше майбутнє. Саме мова є найбільше і найдорожче багатство нашого народу. Доки існує мова, доти існує народ.18 лют. 2022
День пам’яті Героїв Небесної Сотні
З нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні 18 лютого в закладі були проведені військово-спортивні, патріотичні змагання "Патріоти рідної землі" серед учнів 9-11 класів.16 лют. 2022
День єднання.
16 лютого у закладі проведені заходи, присвячені Дню єднання: виховні години "Разом з Україною", вікторини "Україна єднає"; виконання Гімну України учнями ліцею.Іти на сторінку:
- << Перша
- < Попередня
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- Наступна >
- Остання >>