1 вер. 2022

День знань

Ось і настав цей день – День знань! Зазвичай цей день дуже хвилюючий для кожного учня, адже з нього починається новий навчальний рік. 1 вересня – це насамперед свято для першокласників, адже вони вперше йдуть до ліцею, йдуть у більш дорослий світ, стають ще самостійнішими. Також це хвилюючий день для вчителів, адже вони повертаються до свого шаленого ритму життя та до своїх любих учнів
3 черв. 2022

Останній дзвоник 2021-2022

Сьогодні, 3 червня, в Первомайському ліцеї №2 повинен був прозвучати Останній дзвоник 2021-2022 навчального року. Він прозвучав, але в онлайн-форматі. Відеоприітання від вчителів, учнів було розміщено на фейсбук-сторінці ліцею "ШКОЛА ПЕРСПЕКТИВ".
8 трав. 2022

8 і 9 травня Україна відзначає День пам`яті та примирння і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 та 9 травня Україна відзначає День пам`яті та примирння і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Війна, у якій загинуло понад вісім мільонів українців та представників інших національностей, які проживали на нашій землі. Пам`ятаємо кожного, хто боровся з нацизмом і зробив значний внесок у перемогу. В умовах сучасного світу - миру немає ціни. УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!!!
22 квіт. 2022

Акція "Привітаймо захисників з Великоднем"

З 18 по 22 квітня у Первомайському ліцеї №2 була проведена акція "Привітаймо захисників з Великоднем", до якої долучилися батьки та діти, працівники закладу освіти.
18 бер. 2022

Освітній процес

Відновлюється освітній процес в ліцеї для учнів 1-11 класів з використанням технологій дистанційного навчання з 21.03.2022 року.
23 лют. 2022

Міжнародний день рідної мови

21 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мои. Багата і барвиста мова українського народу. Мова - то краса нашого життя, наше майбутнє. Саме мова є найбільше і найдорожче багатство нашого народу. Доки існує мова, доти існує народ.
18 лют. 2022

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

З нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні 18 лютого в закладі були проведені військово-спортивні, патріотичні змагання "Патріоти рідної землі" серед учнів 9-11 класів.
16 лют. 2022

День єднання.

16 лютого у закладі проведені заходи, присвячені Дню єднання: виховні години "Разом з Україною", вікторини "Україна єднає"; виконання Гімну України учнями ліцею.
14 лют. 2022

День Святого Валентина

14 лютого учнівське самоврядування ліцею №2 привітало велику родину закладу освіти з Днем Святого Валентина.
13 лют. 2022

Відновлення очного навчання 5-11 класи

В ліцеї з 14 лютого 2022 р. освітній процес для учнів з 5 по 11 клас буде відновлено у звичайному режимі - очній формі навчання.