Первомайський ліцей № 2

10 трав. 2019

Концерт до Дня Перемоги

8 травня відбувся святковий концерт до Дня Перемоги. Навіть дощова погода сповіщала про людський плач та сум за загиблими, лунала музика воєнних часів, діти закружляли у вальсі незважаючи на дощ.
8 трав. 2019

Вітаємо!

Вітаємо збірну команду школи з футболу за ІІ місце у ІІІ обласному фінальному етапі Всеукраїнських змагань з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч" серед учнів 2008 року народження.
7 трав. 2019

Гра "Джура"

7 травня 2019 року команда учнiв ЗОШ 2 - рiй "Соколи" - взяла участь у мiському етапi Всеукраïнськоï дитячо-юнацькоï вiйськово-патрiотичноï гри "Сокiл" ("Джура") та другий рiк поспiль вибороли I мicце. Вiтання нашим переможцям!!!!! Соколи, ви наша гордiсть i краса!!!!!!
7 трав. 2019

Книжкова виставка

З нагоди Дня Перемоги в шкільній бібліотеці експонується історичний пазл «Україна пам’ятає, світ визнає» , на якому представлені кращі книги воєнної тематики. Матеріали розкривають історичну правду про трагічні дні війни, змальовують образи учасників воєнних дій.
4 трав. 2019

Акція "Живи"

4 травня 2019 року активнi учнi ЗОШ 2 долучились до акцiï "ЖИВИ.# Первомайський". Дiти протягом двох годин брали участь у акцiï-квестi: знаходили i зафарбовували IP-адреси продажу наркотикiв.
2 трав. 2019

Знай наших!

Традиційно під кінець навчального року ми вшановуємо учнів школи-переможців олімпіад, різноманітних конкурсів та змагань. Ось і в цьому році ми дружніми оплесками зустрічали наших талановитих учнів на святі "Знай наших"
22 квіт. 2019

ЮІР-2019

12 квiтня вiдбулися мiськi змагання ЮIР. Команда школи посіла загальне 4 місце
2 квіт. 2019

Мандрівка

Група учнiв ЗОШ 2 на канiкулах вiдвiдали Берлiн та екскурсiю "Велич могутнього Берлiна", а також Краков та Прагу!!!
31 бер. 2019

Продовження канікул

До уваги батьків та учнів нашої школи! Заняття розпочнуться з вівторка 2 квітня!
26 бер. 2019

Протидія булінгу

26 березня 2019 року в Первомайській ЗОШ № 2 відбулося розширене засідання шкільного методичного об’єднання класних керівників за темою «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладі освіти».