Первомайський ліцей № 2

5 жовт. 2018

День вчителя

Вітаємо всіх працівників освіти з професійним святом - Днем вчителя!
24 вер. 2018

День здоров'я

21 вересня з метою формування навичок здорового способу життя, прищеплення любові до рідного краю та виховання відповідального ставлення до навколишнього середовища у школі проведено День здоров'я.
19 вер. 2018

First Lego League

Наша школа отримала однорічну підтримку від компанії SAP по впровадженню програми FIRST LEGO League!
7 вер. 2018

У школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху

В нашій школі протягом тижня відбулися такі заходи: відеолекторій «Дорожня грамота», перегляд відеоролика «Безпека пішоходів у кроках самих пішоходів», конкурс дитячих малюнків «Пам’ятай та виконуй», година спілкування «Дорога твій друг, але обережним будь!». Тиждень сприяв розвитку практичних навичок та поглибленню знань з правил дорожнього руху.
3 вер. 2018

1 вересня

1 вересня в школі відсвяткували День знань. Модернізована школа радо зустріла своїх учнів. На святі були присутні мер нашого міста, німецькі партнери - компанія GIZ . Незвичайне свято з конкурсами, батутами та барбекю влаштували в День знань для учнів Первомайської школи №2.
25 трав. 2018

Останній дзвоник

Останній дзвоник у 2018 році традиційно пройшов в останню п’ятницю весни – 25 травня. Урочистий захід був наповнений теплими словами привітань, квітами та гарним настроєм.
12 трав. 2018

Джура

11 травня 2018 р. на базі Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). За результатами усіх конкурсів наша команда посіла І місце
11 трав. 2018

Екскурсія

10 травня 2018 р. учні 7-8 класів відвідали Соколівський музей бойового братерства. Учні дізналися про бойові події с. Соколове періоду заселення Слобожанщини. Екскурсія дуже сподобалася відвідувачам!
10 трав. 2018

Кубок ім. В.Кондратьєва

Вітаємо збірну команду школи з футболу, яка посіла І місце в "Кубок ім. В. Кондратьєва"
5 трав. 2018