Первомайський ліцей № 2

Річний звіт про діяльність закладу

Звіт

про роботу директора

Комунального закладу «Первомайський ліцей  № 2

Первомайської міської ради  Харківської області»

У 2019/2020 навчальному році ліцей укомплектований  педагогічними кадрами. Усі предмети викладають спеціалісти. Шкільна мережа склала 22 класи.  Кількість учнів на кінець начального року 637. У ліцеїфункціонувало 4 інклюзивних класи (1-В, 3-Б, 7-А, 7-Б), дві учениці навчаються за індивідуальною формою, функціонує  дві групи подовженого дня.

Два роки у ліцеїфункціонує гурток робототехніки, який веде Семешина В.В. У березні 2020 року команда SAP (секретні агенти Первомайського) взяла участь у регіональному  фестивалі з робототехніки. Учні ліцею взяли участь в предметних олімпіадах. 9 учнів стали переможцями ІІ етапу, а 5 учнів захищали честь міста в Харкові. Троє учнів стали призерамиІІІ етапу: Рафальський Сергій (російська мова і література, 10 клас), Лозовська Поліна  (українська мова і література, 9-А клас), Іонова Софія  (українська мова і література, 8-А клас). Учень 8-А класу Лукін Ілля став призером обласного етапу конкурсу учнівської творчості. Вихованці ліцею брали участь у турнірах з історії, правознавства, географії, хімії, спортивних змаганнях. Найкращі результати показала збірна ліцею з футболу.

У 2019-2020 н.р. учні ліцею не скоїли жодного правопорушення. Адміністрація співпрацювала з інспектором сектору ювенальної превенції Ленівенко В.В. Заступник директора залучав її до  проведення профілактичнихбесід з учнями схильними до протиправної поведінки.

У ліцеї  проведені засідання міських методичних об’єднань учителів Захисту Вітчизни, хімії, фізичної культури. Засідання ММО учителів математики , початкових класів ( 1-2 класи ), інформатики, географії,  групи подовженого дня проведені в формі відеоконференції.Бондаренко Н.А. провела майстер клас для вчителів міста з образотворчого мистецтва.

Учителі Семешина В.В., Мараховська Н.М. взяли участь у стартапі «STEM-освіта Харківщини»

05 грудня 2019 в школі проведений семінар для керівників закладів загальної середньої освіти та їх заступників.

В ліцеї створені умови для підвищення фахового рівня педагогів. Упродовж навчального року учителі 35 разів проходили підвищення кваліфікації за різними напрямками в ХАНО, а 6 - проходили курсову перепідготовку дистанційно.

У березні 2020 року атестувались 17 працівників. 5 педагогів підвищили кваліфікаційну категорію, 12 підтвердили раніше встановлену, одному присвоїли педагогічне звання «Старший учитель». Атестаційна  комісія ІІ рівня задовольнила клопотання адміністрації ліцею щодо підвищення категорій і присвоєння педагогічного звання.

У жовтні 2019 учителі Шукун І.П. та Бондаренко Н.А. взяли участь у конкурсі «Учитель року 2020». Шукун І.П. стала лауреатом районного етапу, а Бондаренко Н.А посіла ІІ місце в обласному етапі в номінації «Образотворче мистецтво».
Упродовж 2018-2020 рр. ліцей брав участь у Всеукраїнському експерименті щодо впровадження інтегрованого курсу «Природничі науки».

В умовах карантину учителям надали можливість працювати дистанційно. Педагоги проводили заняття з використанням різних освітніх платформ:zoom,classroom.google.com. На шкільному сайті учителі виставляли завдання, додаткову, інформацію, презентації. Для спілкування використовували електронну пошту, VIBER,SKYPE.

Упродовж березня  – червня 2020 року замінені 6 світильники в коридорах , встановлено 5 вказівників аварійних виходів, замінено покриття на сходах на другому поверсі За батьківські кошти встановленісвітильники в  кабінеті № 24, придбали посуд для їдальні 87 тарілок і 87 чашок, два вогнегасники, фарбу для проведення поточного ремонту.  За час карантину впорядкували  4 вбиральні для учнів на 1-2 поверхах. Упродовж навчального року виконувались поточні ремонти водогрійного котла, машини для миття посуду, ел.плит, замінили умивальник біля столової зали.

Угрудні 2019 року виконані  роботи для забезпечення доступу до швидкісного інтернету в навчальних кабінетах і службових приміщеннях.

З квітня 2020року у школі працює штатна  медична сестра. Упродовж навчального року за батьківські кошти придбали медикаментів на 350 гривень. В медичному кабінеті є тонометр, необхідна кількість термометрів, медичні ваги. У вересні 2019 року в 1-11 класах провели тести Руфьє.

У поточному навчальному році письмових скарг з боку батьків, учителів  до відділу освіти не було.

Директор                      Ю.В.Барабан