Інформаційне забезпечення національно-патріотичного виховання

Національний тиждень читання поезії!
Національний тиждень читання поезії – із глибокою шаною і любов’ю до тих, хто береже й відвойовує наші доми й до тих, хто за дім віддав найцінніше. Із гарячим серцем і полум’яною надією до тих, хто повернення додому чекає.
21 березня відзначається Всесвітній день поезії. До цієї знаменної дати і в межах проведення Національного тижня читання поезії, у спільній взаємодії з вчителем української мови та літератури Калініною Н.М. і учнями 7-Б, 8-А, 9-А класів створено відеоролик «Поетичний калейдоскоп: Ріки незмінно течуть додому», який містить поезію сьогодення - твори сучасних українських поетів.

Просвітницький тренінг з тактичної медицини
12 березня на базі Первомайського ліцею №6, вчителі предмету «Захист України» закладів загальної середньої освіти громади та вчителі біології, основ здоровʼя, початкових класів узяли дієву участь у роботі освітнього коучингу «Актуальні шляхи реалізації педагогами комплексних освітніх та виховних завдань в умовах воєнного стану». За сприяння Угорської Екуменічної Служби Допомоги відбувся інформаційно-просвітницький тренінг з тактичної медицини. Під час практичних вправ педагоги відпрацювали правила накладання турнікету на різні ділянки тіла,навчилися тампонувати рани, відпрацювали готовність до дій в складних умовах, швидкого орієнтування у будь-якій непередбачуваній ситуації. Під час роботи майстер-класу «Організація і порядок проведення стрільби з пневматичної зброї» присутні ознайомились з основними заходами безпеки при проведенні стрільб та виконали вправи стрільби з пневматичної гвинтівки. Також було організовано демонстрацію роботи спортивних дронів. (Фото 1, Фото 2)

З 14 по 24 лютого 2024 року в Первомайському ліцеї № 2 здійснювався національно-патріотичний проєкт «Україно, ми з тобою!»

У рамках проєкту проведено такі інформаційно-просвітницькі та тематичні заходи: акція «Валентинка для військових» (патріотичні валентинки, обереги, листи, малюнки), фотоконкурс «Україна – це ми!» (до Дня єднання), відеопривітання «У єдності – наша сила! Де сила – там перемога!» , фотоконкурс «Символ нашої свободи» (до Дня Державного Герба України), інформаційна хвилинка «Тризуб – наша гордість і слава», агітаційний відеоролик «Мова – це сила нації» (до Міжнародного дня рідної мови). Класні керівники провели виховні години, бесіди, вікторини, уроки мужності та уроки пам’яті (до Дня Героїв Небесної Сотні).

Завершився проєкт благодійною акцією «2 роки незламності». Учні разом зі своїми батьками протягом десяти днів приносили чай, каву, згущене молоко, печиво, цукерки, енергетичні батончики, миючі засоби, теплі шкарпетки тощо.

Усі зібрані речі було передано бійцям 54 бригади.

Дякуємо всім, хто долучився до благодійної акції! Віримо в перемогу! Віримо ЗСУ!

Нещодавно в ліцеї відбулася благодійна акція "Збирай на суперсилу для ЗСУ".

Всі зібрані подарунки були передані у бойові частини з найкращими побажаннями до Дня Збройних сил України.

Вже протягом декількох місяців в Україні йде війна. Учні нашої школи намагаються підтримати героїв, які охороняють наш спокій, оберігають добробут родин і воюють за єдність нашої країни. Малеча намалювала малюнки, намагаючись передати яка квітуча і прекрасна наша Україна, як всі ми її любимо. Щоб підняти бойовий дух військовим, вивчили зворушливі вірші та заспівали пісень про те , що ми віримо у краще, що хвилюємось і вболіваємо, аби вони могли повернутися чимскоріш додому цілими і неушкодженими. ДІТИ ХОЧУТЬ МИРУ!

Посилання на допис

Упродовж жовтня в бібліотеці Первомайському ліцею №2, в онлайн – форматі було проведено Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!». В партнерській взаємодії з класними керівниками, вчителями – предметними відбулися заходи:
- слайд-презентація «Україна - моя Батьківщина», для учнів 3-х кл. (кл. керівник Малахова І.Л.),
- віртуальна мандрівка в країну писемності, книг та бібліотек з учнями 5-х класів (кл.керівники Панова Г.О., Бондаренко Н.А., Рябокобила О.Г.),
- виставка малюнків учнів 5-7 класів за темою «Я люблю Україну!» (вчитель галузі «Мистецтво» Бондаренко Н.А.)
(малюнки дітей з виставки будуть переправлені волонтеркою Саприкіною А. нашим захисникам з десантно-штурмової роти морської піхоти ЗСУ),
- відеоролик для учнів 1-11 класів за темою «Вірю в майбутнє твоє, Україно!».
Організовані заходи сприяли вихованню у дітей любові до України та поваги до її історії, почуттів патріотизму, відповідальності за долю своєї країни.
Ми віримо, що минуть тяжкі часи, і Україна відродиться для новітньої слави, для щастя. Ми віримо в твоє майбутнє, Україно!

Посилання на допис

1 жовтня відзначається День захисників та захисниць України.
Від щирого серця вітаємо Вас, наші дорогі захисники і захисниці. Ви - наша надія та найвеличніші герої, які стоять на варті нашої свободи та незалежності!
В Первомайському ліцеї №2 була проведена благодійна акція "Дякуємо нашим героям!", щиро дякуємо всім, хто взяв участь в акції. Всі смаколики та подарунки були відправлені нашим захисникам.

Посилання на допис

Нехай місто росте, розвивається і займає особливе місце в серцях його жителів.
Всім миру і добра!

Привітання від 1-А