Архів 2021/2022

З Днем Незалежності, Україна! З Днем Незалежності , шкільна родино!
Наш невеличкий внесок в Перемогу!
Не зупиняємось - продовжуємо збір кишенькових ляльок, браслетиків-оберегів, малюнків, смаколиків, тощо. Підтримуємо наших захисників. Підтримуємо один одного. Підтримуємо себе.

Посилання на допис

20.08.2022
Позавчора, на прохання волонтерів, кинули клич про збір подарунків для наших захисників на День Незалежності України. Сьогодні посилка пішла! На передову відправилася наша рота підтримки - 35 кишенькових іграшок, яких ми разом з дітьми екіпірувати в символічну військову форму.
Дякуємо усім дітям, батькам, вчителям, які долучилися до проекту, за смаколики, малюнки, обереги, іграшки, теплі слова та гарячі, небайдужі серця!
Дякуємо Оксана Приходько, магазин "Тканини" за подаровану тканину для форми.
Дякуємо Олену Безпалу за чудові листівкі, які ми підписали нашим воїнам!
Дякуємо чарівну Світлана Ройз за можливість відправити нашим Героям Ангелів- Охоронців!
Окрема подяка дітям-учасникам, 'Арт-посиденьок", бо коли не звернешся по допомогу, завжди є "справжні бійці", які підтримають.
Ми усі отримали моральне задоволення від можливості хоть трішечки підтримати наших дорогих воїнів.
Дорогі Захисники, нехай наші іграшки принесуть вам вдачу, довгоочікувану Перемогу, а потім стануть улюбленими іграшками ваших діточок.

____

Шановні мешканці міста та усі, для кого наше рідне місто стало СВОЇМ у цей складний для країни час, надихайтеся разом з нашими дітками!

Створюємо простір підтримки "Від серця до серця". Разом до Перемоги!

Посилання на допис

Щорічно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки. 20 травня 2021 року в ліцеї пройшла акція "Вдягни вишиванку". Дякуємо всім, хто долучився до Акції.

Рiй "Соколи" під керівництвом Жовновацького С.В. здобув перемогу в обласній онлайн-вікторині "Відун"