ММО класних керівників

22 жовт. 2015
22.10.2015 року відбувся семінар-практикум міського методичного об’єднання класних керівників за темою «Національно-патріотичне виховання – невід’ємна складова гармонійного розвитку особистості».

На семінарі були присутні: керівник ММО Ільїна М.В.,методист міського відділу освіти Осечкін В.М., класні керівники 6-х та 9-х класів зі інших шкіл міста. Члени ММО класних керівників відвідали відкриті виховні заходи. Лісовська О.О., класний керівник 6-А класу, провела свято «А ми тую козацьку славу збережемо!», на якому діти показали не лише співали, танцювали, декламували вірші, але й знання Козацької доби. Пономаренко Є.І., класний керівник 9 класу, присвятив виховну годину Дню захисника України – «Вітчизна слави й доблесті край!». Це захід був наповнений багатющим матеріалом: від Доби козаччини до подій, які зараз відбуваються на сході України. Учні та присутні на цьому заході змогли пережити різні почуття: захоплення і гордість, повагу, біль і жаль, смуток. Дев’ятикласники дізналися про героїв, якими мають пишатися, про обов’язок і відповідальність перед Вітчизною.

Фотозвіт дивіться в розділі ФОТОГАЛЕРЕЯ