Як Масляну в школі святкували

20 лют. 2015
20 лютого учні та педагоги нашої школи святкували Масляну. Вони відвідали ярмарку, поласували гарячими млинцями та спалили солом'яний символ зими.

Як на Масляній,
З печі млинці летіли!
З запалу, з жару, з печі,
Всі рум’яні, гарячі!
Масляна, частуй!
Всім млинців подавай!
З запалу,
з жару – розбирайте!
Похвалити не забувайте!

Масляна розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів. Наші предки вірили: рядженими, піснями, танцями та різними заклинаннями можна прогнати Зиму та накликати Весну.

20 лютого учні та педагоги нашої школи святкували Масляну. Вони відвідали ярмарку, поласували гарячими млинцями. Кульмінацією святкування Масляної стало традиційне спалювання солом’яного символа зими.  Опудало під галасливі та радісні вигуки учнів миттю спалахнуло, сповіщаючи про скоре настання весни.