Малюнок на асфальті

15 вер. 2014
15 вересня 2014 року в Первомайській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 було проведено конкурс малюнків на асфальті «Діти України хочуть миру»!

Участь у ньому взяли школярі молодших класів з класоводами: Шиліною Л.В., Бондзик І.В., Малаховою І.Л., Зубченко О.П., Кливецькою Т.П., Бережною Ж.П., Шукун І.П., Оливою Г.І., Лисенко Л.М. Всі діти сприймали конкурс серйозно та відповідально: кожен прагнув намалювати якнайкраще кольоровою крейдою. Діти різного віку, проте прагнення у них єдине - бачити рідну неньку Україну мирною і щасливою країною, над якою світитиме ясне сонечко, цвістимуть яскраві квіти, прилітатимуть птахи щастя - лелеки. Чи не в кожному малюнку - українські символи - національний синьо- жовтий прапор. На малюнках-написи «Мир »,  «Наша Україна – єдина!», « Я люблю Україну!».