Свято Першого дзвоника

1 вер. 2014
Світлий вересень в школу скликає У чудовий, і радісний час. Школа двері для нас відчиняє І запрошує в затишний клас!

01 вересня на подвір’ї Первомайської ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 відбулася урочиста лінійка з нагоди Свята Першого дзвоника. На традиційне шкільне свято зібралась вся  родина. Ведучі, Філатов Андрій і Лавриненко Юлія, привітали присутніх з початком нового навчального року. Особливо хвилюючим цей день був для першокласників, їх батьків, бабусь та дідусів. Учні, що вперше переступили поріг школи почули теплі слова від директора школи Барабана Юрія Васильовича. На святі були присутні гості — депутат обласної ради Бакшеєв М.М., методист методичного кабінету Первомайського міського відділу освіти Антонова Л.М. та інші. Останній раз  на очах вчителів і батьків зустріли свято Першого дзвоника учні 11-го класу. Вони радісно читали вірші, співали пісні, танцювали вальс. Найяскравішим спогадом у пам'яті дітей, без сумніву, залишиться сценка « Маша і Ведмідь». Старшокласники подарували першокласникам подарунки на згадку про це свято. Право дати перший дзвоник здобули учениця 1 - Б класу Стороженко Анастасія і учень 11 класу, відмінник навчання, призер міських олімпіад, конкурсів, турнірів Юр Марк. Першокласникам ми бажаємо вдалих перших уроків, успіхів, вливайтесь у нашу шкільну сім’ю й гідно несіть звання учня Первомайської ЗОШ І –ІІІ ступенів № 2. А випускникам ми щиро бажаємо, хай остання сходинка шкільного життя буде для вас вдалою, сприятиме здійсненню ваших майбутніх мрій і планів.

Фотозвіт у розділі Фотогалерея