Комунальний заклад "Первомайський ліцей № 2 Первомайської міської ради Харківської області"

 
МОН України

Результати моніторингу якості освіти

Screenshot-7

 

Розвиток, розбудова суспільства не мислиться без успішних людей, які здатні це здійснювати. Успішними вважають тих людей, які отримали високоякісну освіту та зуміли примножити не лише власний достаток, а й принести користь суспільству, в якому вони живуть. Завдячувати успіху можна лише у разі отримання високоякісної освіти.

Варто зазначити, що освіта – це не просто сукупність систематизованих знань, умінь та навичок, здобутих індивідом самостійно або в процесі навчання в спеціальних навчальних закладах. Вона є одним із показників соціального статусу індивіда та одним із факторів зміни і відтворення соціальної структури суспільства. Освіта є соціальним інститутом, що виконує функції підготовки та інтегрування індивіда в різні сфери життєдіяльності суспільства, прилучення його до культури даного суспільства, духовного обличчя людини, яке формується під впливом моральних і духовних цінностей, що стали надбанням її духовного кола, а також процесу виховання, самовиховання, впливу, вдосконалення, тобто процесу формування обличчя людини.

Одним із механізмів, здатних забезпечити якісний рівень освіти є моніторинг. Оксфордський словник визначає моніторинг як ретельне спостереження, контроль за роботою. Термін «моніторинг» (від латинського слова monitor — застережливий) прийшов у педагогічну науку з екології та соціології

Питання становлення та розвитку моніторингу якості освіти в Україні, сучасні підходи до організації моніторингових досліджень, об'єкти досліджень в системі освіти і його сутність є надзвичайно актуальними для освітнього простору нашої держави.

На сьогодні важливим є не просто моніторинг освіти чи моніторинг якості освіти, а відстеження та прогнозування його поступового динамічного розвитку.

Здійснення моніторингу якості освіти, зокрема і загальної середньої освіти, передбачає не лише відстеження стану об’єкта, а й вплив на цей стан, корекцію його з метою переведення на якісно новий, вищий рівень. Така освітня система, зазнаючи впливу та коригування, буде постійно змінюватись, даючи нам уявлення про те, як розвивається об’єкт.

 

 

 

 

наказ № 07 від 02.02.2023 Про участь у  регіональних моніторингових дослідженнях у ІІ півріччі 2022/2023 навчального року

 

Графік стану перевірки стану  викладання навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році

 

 №

Назва предмету

Дата перевірки

Відповідальні

Примітка

1

Фізика

Жовтень 2022

Адміністрація ліцею

 

2

Основи здоров’я

Листопад 2022

Адміністрація ліцею

 

3

Біологія

Грудень 2022

Адміністрація ліцею

  аналітична довідка

4

Пізнаємо природу

Грудень 2022

Адміністрація ліцею

 аналітична довідка

5

Хімія

Січень 2022

Адміністрація ліцею

 

6

Захист України

Лютий 2022

Адміністрація ліцею

 

7

Українська мова та література

Березень 2022

Адміністрація ліцею

 

 

 

Графік проведення предметних тижнів у 2022/2023 навчальному році в онлайн форматі

 

№ з/п

Предмет

Термін проведення

Відповідальні

1

Історія та правознавство

Грудень

Учителі предметники

2

Географія

Січень

3

Образотворче та музичне мистецтво, мистецтво

Лютий

4

Інформатика

Січень

5

Математика

Квітень

6

Іноземна мова 9англійська)

Березень

7

Українська мова та література

Березень

8

Фізика

Квітень

9

Трудове навчання

Лютий

10

Хімія, біологія

Травень

11

Фізична культура, основи здоров’я

Травень

12

Захист України

Квітень