Комунальний заклад "Первомайський ліцей № 2 Первомайської міської ради Харківської області"

 
МОН України

News

News: 320
May 24, 2024

Отримання комп'ютерної техніки для учнів

За підтримки Представництва Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ), учні нашого ліцею отримали для навчання комп'ютерну техніку (ноутбуки і хромбуки).
May 17, 2024

День Цивільного захисту в дистанційному форматі

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайної ситуації, 16 травня у Первомайському ліцеї № 2 відбувся День Цивільного захисту в дистанційному форматі.
Mar 21, 2024

21 березня - Всесвітній день поезії

До Всесвітнього дня поезії і в межах проведення Національного тижня читання поезії, бібліотекарем ліцею у спільній взаємодії з вчителем української мови та літератури Калініною Н.М. створено відеоролик «Поетичний калейдоскоп: Ріки незмінно течуть додому»
Mar 11, 2024

Конкурсний відбір підручників для 11-х класів!

Шановні вчителі-предметники! Розпочато конкурсний відбір підручників для здобувачів ЗЗСО та педагогічних працівників (11 клас), який здійснюється з метою їх забезпечення підручниками з навчальних предметів Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня.
Mar 9, 2024

Книжкова виставка-персоналія «Співець людини, волі й України»

В бібліотеці Первомайського ліцею №2 оформлено книжкову виставку-персоналію «Співець людини, волі й України», підготовлено, у партнерській взаємодії з вчителями, учнями та батьками учнів 1-4 класів, відеоролик на тему "Бібліотечні читання: Поетичні хвилинки з Шевченком". З учнями 6-А класу (класний керівник Заліська В.О.) здійснено захоплюючу поетичну онлайн - подорож життєвим і творчим шляхом Т.Г.Шевченка.
Feb 20, 2024

Інформування

З метою інформування населення Первомайської міської територіальної громади про заходи з профілактики COVID-19, ротавірусної інфекції, а також профілактики хвороб в організованих колективах, на нашому сайті розміщено відповідні інформаційні матеріали в розділі "Безпека життєдіяльності"
Jan 11, 2024

Опитування

Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту.
Dec 14, 2023

Шановні батьки і учні!

В розділі «Інформація для батьків» розташовані матеріали щодо санітарно-освітніх заходів з питань профілактики захворювань
Nov 27, 2023

Шановні батьки!

В розділі "Інформація для батьків" для ознайомлення розміщені матеріали "Особиста гігієна - запорука здоровя" та на сторінці "Організація харчування" - про здорове харчування дітей
Nov 24, 2023

Шановні учні та батьки!

В розділі "Профілактика захворювань" для ознайомлення розміщені матеріали про небезпеку кору та збільшення охоплення дітей вакцинацією від цієї хвороби.