Комунальний заклад "Первомайський ліцей № 2 Первомайської міської ради Харківської області"

 
МОН України

Важлива інформація

Важлива інформація

 

Тренувальне НМТ 

Шановні батьки!

 

Головне управління ДСНС України у Харківській області  наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпечної поведінки. Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Легковажне поводження малечі з вогнем, газом, електричними приладами, вибухонебезпечними предметами, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки.  Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Нагадайте дітям, що у разі виникнення пожежі або іншої надзвичайної ситуації терміново дзвонити у службу порятунку за номерами “101” та “112”.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

 

 

 
На тлі останніх подій та нагнітання ситуації в інформаційному полі нам всім важливо зберігати спокій. І бути впевненими у тому, що про ваших дітей у випадку будь-якої надзвичайної ситуації є кому подбати. 
Коли ваші діти перебувають у закладах освіти нашої громади, за них несуть відповідальність і приймають рішення дорослі: адміністрація закладу та педагоги. Головне, щоб діти чітко знали, що вони мають беззаперечно та чітко виконувати інструкції, які надають ці дорослі, і зберігати спокій. 
У разі гострої необхідності всі діти будуть евакуйовані з приміщень. За можливості, всі будуть перебувати у приміщенні закладу освіти до приїзду чи приходу батьків. 
У випадку надзвичайної ситуації з дітьми будуть знаходитися класні керівники класів, тренери, керівники гуртків, вихователі груп. Якщо через поважні причини вашого куратора немає на робочому місці, то є інші педагоги які нестимуть відповідальність за ваших дітей.
Зв’язок буде здійснюватися через батьківський чат, в якому буде розміщуватися інформація стосовно того, де саме зараз перебувають діти. Також у разі необхідності зв’язок можна тримати з куратором класу, групи та адміністрацією. 
Якщо ви вважаєте, що найкраще у нинішній ситуації, аби дитина навчалася вдома та була поруч із батьками, то вам необхідно написати заяву, передати її до закладу освіти і забезпечити участь дитини у домашній формі навчання.
І кілька корисних посилань, в яких розповідається, як поводити себе і говорити з дитиною про небезпеку (переважно, поради для тих, у кого діти молодшого та середнього шкільного віку)

 

 

 

 
 

image

 

Заходи Первомайського ліцею № 2

щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

  1. Проводити  бесіди з усіма учасниками освітнього процесу щодо попередження і запобігання поширення  коронавірусуCOVID-19.
  2. Кожні 2 години проводити дезінфекцію ручок на дверях в службових та навчальних кабінетах.
  3. Проводити вологе прибирання коридорів, туалетів, навчальних та службових кабінетів з використанням дезінфікуючих засобів; обробляти  стільниці, підвіконня.
  4. На кожному поверсі ліцею розміщені пам’ятки щодо запобігання поширенню коронавірусу.
  5. Заборонено присутність учнів у приміщенні ліцею.
  6. Працівники ліцею мають на робочих місцях захисні маски.
  7. При появі  працівників з ознаками ГРВІ, негайно направляти до медичного закладу.
  8. На початку і перед закінченням роботи здійснювати провітрювання.
  9. На сайті ліцею розміщено заходи щодо запобігання захворювання коронавірусом.

       Про онлайн-безпеку учасників освітнього процесу

В умовах дистанційного та змішаного навчання учасники освітнього процесу проводять на 80% більше часу онлайн, значно почастішали випадки кібербулінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в Інтернеті збільшилась удвічі.

З метою профілактики та захисту дітей від шантажу в цифровому просторі комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» для педагогічних працівників розроблено методичні рекомендації щодо онлайн-безпеки учасників освітнього процесу в умовах дистанційного та змішаного навчання.

Методичні рекомендації створені на допомогу заступникам директорів для підготовки та проведення педагогічних нарад, класним керівникам у роботі з цього напряму, учителям предмета «Основи здоров’я» для проведення уроків з відповідних тем.

Методичні рекомендації щодо онлайн-безпеки учасників освітнього процесу в умовах дистанційного та змішаного навчання на 16 арк. розміщено на сайті Академії за посиланням: https://bit.ly/3jfVrOA

 

Розроблено серію коміксів для школярів

Міністерство охорони здоров’я разом з Інститутом когнітивного моделювання розробили серію коміксів для школярів. Вони створені в рамках кампанії щодо необхідності носити захисні маски та користуватись антисептиками. Ці правила зараз є обов‘язковими для всіх. І школярам, які проводять багато часу в закритому приміщенні, сидять поруч за партами та користуються шкільним приладдям, про це необхідно нагадувати якомога частіше. Тому ці комікси будуть розіслані в українські школи та поширюватимуться у соцмережах. Пам'ятайте, коронавірус становить смертельну небезпеку. Дотримуйтесь всіх рекомендацій МОЗ та бережіть своє здоров'я.  Посилання 

 

image