Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

МОН України Open Day Всеукраїнська олімпіада для професійної орієнтації вступників 2019

Інформація

про Первомайську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 2 Первомайської міської ради Харківської області

2017/2018 навчальний рік

Рік заснування

1966 рік

Директор школи

Барабан Юрій Васильович, освіта вища, за фахом вчитель історії, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2002 року.

Контингент учнів

У 2017/2018 навчальному році навчається 556 учнів, з них учнів 1-4 класів –248 чол., 5-9 класів –266 учнів, 10-11 класів –42 учні.  Випускників 9 класів -  38 учнів.

Випускників 11 класів - 22 учні, з них: претенденти на нагородження золотою медаллю 0 учнів, срібною 0 учнів. Приймали участь у ЗНО  21 учень 11 класу

Мова навчання

Українська.

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за філологічним (українська філологія) профілем : (10 кл.) - 20:  учнів ,  (11 кл.) – 22 учні.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 35 педагога, з них  31 чол. мають вищу освіту, 4 чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 14 чол., І кваліфікаційну категорію – 13 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 3 чол., категорію „спеціаліст” – 5 чол.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100 % (248 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (13 дітей - сиріт). За рахунок батьківської плати харчується 150 учнів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Формування життєвих компетентностей учнів як засіб підвищення якості освіти в умовах впровадження Державних стандартів початкової , базової і повної загальної середньої освіти».».

У конкурсі «Учитель року» брали участь 2 учителів, з них: у 2017 році -  не брали участі

Гурткова робота

Працюють факультативи з біології та хімії

Підвіз учнів та вчителів

До школи  не потребують підвозу  учнів та  вчителі.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 27  навчальних кабінетів, 2 комп’ютерні класи ( 10+1; 11+1), 3 ПК для управлінської діяльності, 2 ноутбуки , мультимедійний проектор , спортивна зала, гімнастичний,волейбольний, баскетбольний майданчики, футбольне  тп гандбольне поля, столярна та слюсарна майстерні, кабінет обслуговуючої праці, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує – 7707   примірників,  художньої літератури  та   навчальної – 22536 примірників

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи приймають участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця.

У минулому році учень 9 класу Бордунов О. виборов ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з з хімії. Учні школи беруть активну участь у міських заходах: фестивалі дружин юних пожежних, спартакіадах «Спорт протягом життя», міських змаганнях, присвячених Дню туризму , фестивалі – конкурсі «Молодь обирає здоров’я», турнірах «Юний історик»; «Юний правознавець»; «Юний хімік»; «Юний географ», змаганнях з футболу та баскетболу.