Первомайський ліцей № 2

Дистанційне навчання під час карантину

Карантин уведено з метою профілактики та збереження здоров’я.
Це час, коли можна можна водночас відпочити і якісно вчитись!
У цьому розділі будемо розміщувати матеріали для дистанційного навчання по класах
(відеоуроки та інший навчальний матеріал, посилання на окремі ресурси, тести тощо)

Усім доброго здоров’я і гарного настрою!

5-А клас

5-Б клас

6-А клас

6-Б клас

7-А клас

7-Б клас

8-А клас

8-Б клас

9-А клас

9-Б клас

11-А клас

11-Б клас

В понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів транслюватимуться для учнів 5-11 класів. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

Заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки. Також, за кожним класом закріплено телеканал чи медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для тих дітей, які з різних причин не мають можливості переглянути їх в Інтернеті.

Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00.

На YouTube-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал.