День туризму

27 вер. 2015
25 вересня відбулися міські змагання до Дня туризму. де учні нашої школи показали свої артистичні вміння, відмінні знання з краєзнавства, хорошу підготовку у наступних технічних етапах: розкладання намету, орієнтування на місцевості, вузли, купини, транспортування потерпілого, розпалювання вогнища, складання карти.

Ось, нарешті, і настали чудові осінні дні. Вони дарують нам багато веселощів, розваг і хорошого настрою. А у нашій школі найулюбленішим заняттям є туризм. Уже багато років шкільна туристична команда є учасником міських змагань. Неодноразово ми були переможцями та призерами. З метою пропаганди та популяризації дитячо-юнацького туризму і краєзнавства, як основних засобів пізнання і успадкування історичних і культурних цінностей свого народу, формування національної свідомості, любові до рідної землі, пропаганди здорового способу життя, залучення учнів до активного оволодіння практичними навичками з туризму та краєзнавства, у місті щорічно проводяться шкільні туристичні змагання, присвячені Всесвітньому Дню туризму. Не винятком став і цей рік.

25 вересня 2015 рік. Ясний осінній день, чудова погода сприяли проведенню цього заходу. Захід розпочався з лінійки-відкриття, учасники познайомилися з планом його проведення. Учні шкіл міста із задоволенням прийняли участь у змаганнях. Юні туристи показали свої артистичні вміння, відмінні знання з краєзнавства, хорошу підготовку у наступних технічних етапах: розкладання намету, орієнтування на місцевості, вузли, купини, транспортування потерпілого, розпалювання вогнища, складання карти. Звичайно, не обійшлося без переможців і переможених. Та навколо туристичного вогнища, смакуючи гарячою кашею, співаючи туристичні пісні, посмішки однаково сяяли на обличчях як переможців, так і тих, які зазнали поразки. Зморені, але усміхнені і щасливі учні шкіл повернулися додому.