Вітаємо!

22 трав. 2015
Команда «Позитив» нашої школи посіла ІІ місце у конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій у фіналі ІІ (регіонального) етапу VІІІ-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Харківській області для загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Фотозвіт у розділі Фотогалерея

20 травня 2015 року у приміщенні КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся фінал ІІ (регіонального) етапу VІІІ-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Харківській області для загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Організатори фестивалю-конкурсу: Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

У конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій взяли участь 22 команди учнів загальноосвітніх навчальних закладів, із них 12 команд районів області, 5 – з міст обласного підпорядкування, 5 – з м. Харкова (разом 154 учні). У конкурсі плакатів було представлено 71 робота, у конкурсі фотографій – 72 роботи. У конкурсі-вікторині взяли участь 22 учні.

За рішенням журі ІІ (регіонального) етапу у конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій ІІ місце посіла команда «Позитив» Первомайської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 Первомайської міської ради.

Виступи команд відрізнялися оригінальністю, майстерністю, різноманітністю жанрів; вокальними, спортивними, хореографічними здібностями; були здоров’язбережувального, патріотичного спрямування.