Концерт до дня Перемоги

8 трав. 2015
8 травня 2015 року з метою виховання мужності, почуття патріотизму, любові до Батьківщини, до історії свого народу, пошани до ветеранів Другої Світової війни та з нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі в Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся концерт «Пам’ятаємо – перемагаємо».

На сцену виходили представники початкової, середньої і старшої школи – кожен клас хотів висловити свою глибоку пошану ветеранам, присутнім на святі: за їхню мужність, за їхню опалену війною юність, за те, що всупереч голоду і холоду, хворобам і ранам вони здолали чуму нацизму. А ще – кожен хотів довести, що український народ пам’ятає страшні уроки тієї війни і понад усе прагне миру.

Звучали «День Перемоги»,  «Молитва матері» – пісні післявоєнні. А ще звучали сучасні «Ти пам ятай», «Діти війни», «Прадід-герой», «Я хочу, щоб не було війни», «І все про ту весну», «Травень-щасливі обличчя», «Несумісні діти і війна», «Свята Перемога» - про далеке і сучасне, адже війна – це завжди біль і страждання. На завершення концерту до учнів звернувся ветеран війни Дмитро Павлович Комов. Він розповів про те, як пісні піднімали настрій воїнам в скрутні хвилини, як вселяли віру в перемогу в хвилини поразок. І подякував учням за пісні. А школярі привітали вітальними листівками всіх ветеранів війни. Сподіваємось, ветерани будуть читати листівки учнів із хвилюванням і пишатимуться, що підростає юне покоління, гідне Великої Перемоги.