День Цивільного захисту

24 квіт. 2015
22 квітня 2015 року в школі було проведено День Цивільного захисту. Метою було формування у учнів і працівників школи навичок поведінки в умовах надзвичайних ситуацій природного, техногенного і воєнного характеру.

В цей день було проведено три відкриті заходи:

1.     Шукун І.П., вчитель початкових класів, провела відкритий захід в 4-А класі за темою «Вогонь – друг, вогонь – ворог!»

2.     Барабан І.А., вчитель хімії, провеле відкритий урок в 7-А класі «Надзвичайні ситупції. Дії населення під час надзвичайних ситуацій», у проведенні уроку брали участь гості які відвідували цей урок.

3.     Бондаренко Н.А., вчитель музичного мистецтва, у 8 – Б класі провела виховний  захід «Чорнобиль – два кольори часу».

Директор школи Барабан Ю.В., виступив з доповіддю «Історія Цивільного захисту» та показав презентацію «Надзвичайні ситуації». Також було проведено виставку сучасного екіпіровального рятувального одягу.

Під час третього уроку була проведена показова евакуація учнів та працівників школи у разі надзвичайної ситуації.  Обслуговуючий персонал школи показали дії при виявленні пожежі.

Фотозвіт в розділі Фотогалерея