Фестиваль дружин юних пожежних

17 квіт. 2015
Команду нашої школи представляли учні 8-Б класу у складі: Верютіна К., Давиденка О., Землянської К., Моргун Я., Мороз І., Стрельченко А. За результатами змагань було визначено переможців: команда ДЮП нашої школи посіла ІІІ місце у конкурсі «Візитна картка» і ІІ місце у конкурсі «Гриби».

14 квітня 2015 року на базі Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 пройшов І етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних серед команд загальноосвітніх шкіл міста. Команду нашої школи представляли учні 8-Б класу у складі: Верютіна К., Давиденка О., Землянської К., Моргун Я., Мороз І., Стрельченко А. Учасники команд змагалися у шести конкурсах.

Кожна команда показала все на що здатна, виступ учасників заслуговував уваги. Учасники демонстрували свої здібності, використовуючи всі засоби КВК – від дотепного гумору до театральних мініатюр. Лейтмотивом виступів усіх без винятку команд було одне – правила безпеки треба знати і пам’ятати, а у випадку біди немає надійнішого захисту аніж працівники пожежно-рятувальної служби.
Під час виступу команд зал наповнювався чудовими мелодіями, шаленою енергією, позитивними емоціями та чарівними усмішками хлопців та дівчат.

Тож бажаємо нашій команді ворчих злетів та подальших перемог!