До Всеукраїнського тижня права

16 груд. 2014
З 08.12 по 12.12.14 була організована у шкільній бібліотеці виставка «Закони і ми». організований перегляд тематичних фільмів «Станція призначення – життя» (9 клас), «Небезпечна гра» (11 клас).

До Всеукраїнського тижня права, який проходив  з 08.12 по 12.12.14, була організована у шкільній бібліотеці виставка «Закони і ми».

Агітбригада з учнів 9 класу показала цікавий виступ щодо прав та обов язків дитини.

Важко уявити, що в сучасному світі людину, наче річ, можуть продавати. Але, на жаль, це так. Щороку тисячі людей потрапляють до тенет міжнародних злочинних синдикатів, які на торгівлі людьми заробляють мільярди доларів.

У нашій школі пройшов «Тиждень протидії торгівлі людьми», у рамках якого був організований перегляд тематичних фільмів «Станція призначення – життя»  (9 клас), «Небезпечна гра» (11 клас). Ці кінострічки змусили замислитися над проблемою, поглибити знання з питання торгівлі людьми, дійти до висновку, що бажання заробити «великі» гроші можуть призвести до втрати найдорожчого – життя.