День самоврядування

12 груд. 2014
11 грудня 2014 року в Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся День учнівського самоврядування.

У цьому заході взяли участь учні 8-11-х класів та керівний склад дитячої організації «ФОРА». Старшокласники  мали можливість попробувати себе в ролі вчителів. Усі з великим нетерпінням чекали  цього дня та хвилювалися.

Робочий день розпочався з апаратної наради. Директор школи Барабан Юрій Васильович привітав  старшокласників із Днем самоврядування та побажав учням успіхів. Апаратну нараду продовжила Лавриненко Юлія, президент дитячої організації «ФОРА», яка виконувала відповідно до визначених повноважень функціональні обов'язки  директора школи.  Юлія ознайомила всіх присутніх із планом Дня самоврядування.
Весь навчальний процес школи в цей день проходив під чітким контролем дублерів адміністрації школи. Відповідно до здібностей і уподобань кожен із старшокласників отримав певні «посади»: Лавриненко Юлія – дублер директора школи, Попок Віталіна - дублер заступника директора з навчальної роботи, Черняк Наталія – дублер заступника директора з навчально - виховної роботи.

І для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «молоді вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Разом із вчителями-предметниками складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Отже, «молоді вчителі» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до уроків. З першого по сьомий урок дублери пояснювали нові теми, закріплювали попередні. Учні 1-11 класів були задоволені. Уроки сподобалися, бо  все проходило цікаво і захоплююче. Особливо приємно було проводити урок у присутності вчителів, які сповна проявляли смекалку, ерудицію, почуття гумору, тобто, як кажуть, були дуже креативними, адже питання на уроці деколи адресовувалися їм!

Учні отримали задоволення ще й від того, що їхні знання були оцінені високими балами. «Молоді вчителі» вклали у свої уроки не тільки набуті знання, але й частинку душі. А діти це, безперечно, відчувають!

Протягом дня Паутова Любов, дублер практичного психолога, проводила тести; учнями 9 класу: Слонь Михайлом, Копанським Олегом, Решентіковою Анастасією, Федоровою Іриною, Кодацькою Ольгою були проведені музичні перерви, де взяли участь учні молодших класів.

Вчителі в цей день мали нагоду згадати дитинство і пересіли за парти.

Уроки в них проводив класний керівник Філатов Андрій. Їм можна було трішки розслабитися, отримати нові враження.

Завершився День самоврядування в школі підсумковою нарадою вчителів та дублерів. Під час наради старшокласники поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї діяльності.
Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в пам'яті незабутні враження і спогади на все життя.

Фотозвіт дивіться у розділі Фотогалерея