до Дня Перемоги

6 трав. 2016
З метою гідного вшанування подвигу українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму; увічнення пам’яті про загиблих воїнів, 6 травня в школі традиційно відбувся концерті до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Увага і чуйність – це те найменше, що ми можемо і повинні робити для них. Колектив школи завжди пам’ятає про цих людей, пишається ними і всіляко підтримує. І сьогодні учні привітали Паюка Карла Івановича, Фандикову Валентину Іванівну, Близнюка Миколу Васильовича, Набоку Парасковію Денисівну, Сирохіна Євгенія Михайловича.
   Тож, віддаючи данину глибокої поваги і вдячності колишнім фронтовикам і трудівникам тилу, бажаємо їм здоров’я і довгих років життя.

Щоб ще довго 9 Травня було і їх особистим святом. З Днем Перемоги !