Конкурсна програма

15 лют. 2016
У нашій школі була проведена конкурсно-розважальна програма «У пошуках кохання», в якій взяли участь учні 8-11 класів.

День Святого Валентина – свято, яке щороку відзначають 14 лютого у багатьох країнах світу. Воно є традиційним і для учнів нашої школи. Напередодні свята в рекреації школи була поставлена скринька для анонімних «валентинок» «ПОШТА КУПІДОНА». Ця традиція вже є невід’ємною частиною проведення цього свята. Учні щиро вітали один одного та вчителів. А в кінці дня члени Учнівської Ради рознесли «валентинки» адресатам.

У нашій школі учні вміють не тільки гарно навчатися, а й цікаво відпочивати. Тому великий захват в учнів викликала конкурсно-розважальна програма

«У пошуках кохання», в якій взяли участь учні 8-11 класів. Дівчата й хлопці жартома та всерйоз доводили присутнім, що вони вміють висловлювати свої щирі почуття, танцювати, співати, розуміти один одного мовою міміки та жестів.

Учасники конкурсно-розважальної програми були нагороджені грамотами.