Підсумки проведення рейд-перевірки підручників в учнів 1-11 класів

Згідно з планом роботи на 2020/2021 навчальний рік, з метою посилення ролі книги у навчанні, поліпшення роботи щодо збереження підручників, виховання поваги до праці людей, які створюють книгу, з 18.02.2021 по 25.02.2021 року в Первомайському ліцеї №2 проведений рейд-перевірка стану збереження підручників в учнів 1-11 класів.

У ході перевірки встановлено, що в більшості учнів 1-11 класів підручники знаходяться в задовільному стані, відповідають вимогам щодо їх збереження. Це свідчить про достатню роботу класних керівників щодо збереження підручників.

Також, під час перевірки в окремих учнів було виявлено неналежне ставлення до користування навчальною книгою (відсутність обкладинок, не підписані прізвища щодо користування підручником, надірвані та обмальовані сторінки тощо). З учнями проведено виховну бесіду щодо бережливого ставлення до підручників та надано рекомендації щодо усунення пошкоджень.