Первомайський ліцей № 2

 
МОН України

Знай наших!

02.05.2019
Традиційно під кінець навчального року ми вшановуємо учнів школи-переможців олімпіад, різноманітних конкурсів та змагань. Ось і в цьому році ми дружніми оплесками зустрічали наших талановитих учнів на святі "Знай наших"

Традиційно під кінець навчального року ми вшановуємо учнів школи-переможців олімпіад, різноманітних конкурсів та змагань. Ось і в цьому році ми дружніми оплесками зустрічали наших талановитих учнів на святі "Знай наших" 
Цілеспрямованість, бажання досягти омріяної мети, працездатність і працелюбність, вміння досліджувати притаманні і іншим учням нашої школи
І нам дійсно є чим пишатися! Приємно представити тих, хто своєю працею, розумом, творчими здобутками принесли славу школі, ступили на першу сходинку свого зоряного обрію, показали глибокі та міцні знання на міських та обласних олімпіадах.
Грамотами були нагороджені:
учень 10-Б класу Гоженко Олег, який посів ІІІ місце в ІІ етапі учнівських олімпіад з фізики та астрономії,
Подріз Христина, учениця 9-А класу , яка посіла ІІІ місце в ІІ етапі учнівських олімпіад з інформаційних технологій . 
Ільїна Вікторія - учениця 7-А класу, яка посіла ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та з трудового навчання
Абдуліна Дарина - учениця 8-А класу, яка посіла ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
Мурадова Владислава - учениця 8-А класу, яка посіла ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
Лозовська Поліна - учениця 8-А класу, яка посіла ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, ІІ місце в Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім.Т.Г.Шевченка
Лариса Амер Ель-Хосні -учениця10-А класу, яка посіла ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
Губар Станіслав - учень 10-А класу, який посів ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
Іонова Софія - учениця 7-А класу, яка посіла І місця в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури та з трудового навчання (МК).
Скудна Альона - учениця 10-А класу, яка посіла І місце в Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім.. Т.Г.Шевченка, ІІ місця в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії та біології, а також ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та зарубіжної літератури 
І наша найвища гордість – переможці обласних олімпіад:
Ріма Амер Ель-Хосні - учениця 10-А класу, яка посіла І місце в ІІ етапі та ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
Глущенко Єлізавета - учениця 9-А класу, яка посіла І місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, ІІ місце в ІІ етапі та ІІІ місце в ІІІ етапі учнівських олімпіад з правознавства
. Баранніков Валентин - учень 10-Б класу, який посів І місце в ІІ етапі та ІІІ місце в ІІІ етапі учнівських олімпіад з інформатики
А також Іполитова Дарина - учениця 11 класу, яка відстоювала честь школи в десяти міських олімпіадах. Посіла І місця в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та зарубіжної літератури, а також з екології ; ІІ місця в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, біології, економіки; ІІІ місця в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах з української мови та літератури, математики, права, трудового навчання, географії.
Привітали ученицю 7-Б класу Савельєву Вікторію , яка посіла ІІ місце в конкурсі "Найрозумніший» серед учнів 6-7-х класів шкіл міста та району та учня 9-А класу Рафальского Сергія, який посів ІІІ місце в конкурсі «Найрозумніший» серед учнів 8-9 класів шкіл міста та району , ученицю 9-Б клас. Яркову Єлизавету, учнів 10-А класу Яркового Кирила, Колісниченка Дениса, які виступили в Харківському Державному університеті ім.. Каразіна на ХІІ –й філософській конференції на честь Григорія Савича Сковороди . 
Яркова Ліза три роки поспіль ставала лауреатом обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». 
Приємно було привітати учнів, які посіли ІІ місце в турнірі юних істориків та усіх учасників турнірів юних правознавців, краєзнавчої конференції, гри «Що? Де? Коли?», турніру з англійської мови. 
Ми пишаємося зірками спорту серед яких волейболісти:
учениця 9-Б класу Бондзік Марія
учениця 10-А класу Бардакова Меланія
Учениці 7-А класу: Трубіцина Дарина та Нікулічева Дарина
Учні 7-б класу Байбаков Сергій, Пономаренко Олег та Спіров Лев
Учня 10-Б класу Письменного Єгора, який посів І місце в ХХV Всеукраїнському турнірі з боксу пам’яті майстра спорту Сергія Глєбова
Призерів турнірів, відкритих чемпіонатів з класичного пауерліфтингу в жимі лежачі ученицю 11 класу Култигіну Анастасію, учня 9-Б класу Шейфер Дмитра, учня 9-А класу Кочубея Владислава.
Привітати учнів, які самостійно залучаються до різноманітних змагань.
Так Царапенко Іван (6-А клас) бере участь в змаганнях з водного туризму, Бондаренко Захар (5-Б клас) брав участь в інтернаціональному марафоні в м. Харків
А учень 9-Б класу Петрович Максим займається варкаутом, має призові місця з стрільби з пневматичної зброї, плавання, підтягування на перекладині, кидання гранати, штовхання гирі. Максим був учасником збірної команди міста на обласних змаганнях допризовної молоді. 
Героями цього навчального року є наші футболісти (молодша вікова категорія), які посіли І місця в ІІІ етапі в змаганнях на приз клубу «Шкіряний м’яч» та з змаганнях з фут залу. 
Учень 6-б класу Гладков Олександр -є гравцем клубу «Арсенал» м. Харків. Він учасник міжнародних, всеукраїнських та обласних змагань з футболу, Олександр має звання «Кращий гравець 2018 року», кращий дріблєр змагань на кубок «Шкіряний м’яч»
А учень 10-Б класу Сапй Дмитро посів І місце у складі команди Футбольного Клубу «Борусія» з міні-футболу.
Наші учні 10-Б класу Біляєв Богдан, Шейфер Дмитро, Колбасін Олексій, Письменний Єгор стали переможцями велоквесту для старшокласників міста.
Хочеться пригадати слова Ернеста Хемінгуея: «Спорт вчить чесно вигравати, спорт вчить з гідністю програвати…спорт вчить усьому, вчить жити»
Усі наші спортсмени - зоряна надія нашої школи спорту. Бажаємо вам, друзі, подальших успіхів.
В цьому році четверо прекрасних дівчат нашої школи взяли участь в міському конкурсі «Міс Первомайський»: Сизоненко Марія ,Топчій Вікторія ,Авраменко Ксенія , Глущенко Єлизавета 
Пишаємось тим, що «Міс Первомайський » в цьому році стала наша Єлизавета Глущенко!!!
Учень 6-А класу Золотухін Данило став лауреатом ІІ ступеня ІІ обласного відкритого конкурсу мистецтв, лауреатом ІІІ ступеня фестивалю «Зіркові зорі» .
На святі оплесками привітали учасників вокальних колективів, народних театрів, учнів музичної та художньої школи, БДЮТ
Учасниця музичного колективу «Мільйон голосів» Коноз Стефанія в цьому році є дипломантом ІІІ ступеню міжнародного співочого конкурсу. А керівником цього колективу є наша талановита випускниця Крушеницька Анастасія!
Окрасою свята стали виступи дипломантів та призерів конкурсів та змагань із спортивно-бальних танців Іонової Софіяїта Лукіна Іллі, а також Сабрєкової Ксенії ( клуб «Фантом» м.Харків), учасників колективу "Мільон голосів" -Чорнойван Дарини, Земляк Еліни, Рафальского Сергія, лауреата І ступеня Всеукраїнського косплей фестивалю «Рokemon Fest»-Линник Анастасії, а також групиучнів, які під керівництвом вчителя музики Бондаренко Наталі Анатоліїївни підготували фінальну пісню.
Звісно, наші зірки на шкільному небосхилі загорілися не просто так, а від палких сердець талановитих вчителів. Ми дякуємо тим, хто готує учнів до самостійного життя, веде до нових перемог, сприяє їхньому гармонійному розвитку – усім вчителям, тренерам, керівникам гуртків колективів, а також батькам наших учнів.
Віримо що в наступному році на святі будуть названі нові імена зірок, які піднімуться на свою вершину,на свій небосхил. І пам’ятайте, що головна перемога-це перемога над собою!
Впевнені що ваш розум, талант, наполеглива праця наших учнів будуть визначати обличчя нашої вільної, сучасної прекрасної Батьківщини.
Бажаємо вам цікавості , натхнення, нескінченних мрій, 
нових успіхів, здоров’я та добра.
Велика подяка за підготовку свята ведучим: Петровій Ірині, Жердєву Дмитру, Аргуновій Вікторії, Григор'єву Артему, Івакіній Марині, Гладкову Микиті, наним звукачам: Колісніченко Денису та Ярковому Кирилу, художникам, які трудилися над фотозонами: Ярковій Єлизаветі, Прилуцькій.Анастасії, Лозовській Дарині, Лозовській Поліні, Алексєєнко Єлизаветі, Сизоненко Марії, Іполітовій Дарині, Джафаровій Аріані, Рімі Амер Ель-Хосні, усім черговим, які підготували та прибирали зал, Волковій Дар'ї та нашому секретареві Сахновській Ользі Сергіївні за грамоти, Семешеній Валентині Вікторівні за підготовку команди "Секретні агенти", а також класним керівникам та адміністрації школи за допомогу)))