Комунальний заклад "Первомайський ліцей № 2 Первомайської міської ради Харківської області"

 
МОН України

Архів 2022/2023

Ключова роль української мови як шкільного предмета у формуванні національної і культурної ідентичності визначається тим, що мова - це те що робить Україну Україною, а українців - українцями. Тому, з метою сприяння розвитку комунікативних можливостей громадян для ефективного використання української мови в різних життєвих ситуаціях і сфері спілкування за ініціативи Центру професійного розвитку педагогічних працівників Первомайської міської ради створений міський освітній проєкт "Вчимо українську разом". Вчителі української мови та літератури нашої громади в межах проєкту презентували відео - уроки, які розміщені на сторінці фейсбук Центру. На сьогодні близько двох тисяч переглядів.

Вашій увазі відео від вчителів - учасників проєкту "Вчимо українську разом" (автор - укладач та автор вірша В.ГОЖЕНКО, вчитель ліцею №7, вірш читає Т.ТУШЕВА, вчитель ліцею №6, співає С.РІЗЧЕНКО, вчитель ліцею №2)

Вчителі нашого ліцею В.ЗАЛІСЬКА, Н.КАЛІНІНА, С.РІЗЧЕНКО, запрошують Вас на відео-урок української мови з теми "Говоримо правильно, або як уникнути лексичних помилок"

 

 

Вишиванка - наш генетичний код. Фото-флешмоб від Первомайського ліцею №2 до Дня вишиванки

 

Відео-привітанняз щирим і красивим святом – Днем вишиванки!

 

14 березня в Україні - День українського добровольця

Дата 14 березня була обрана не випадково. Саме в цей день у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України – на захист нашої держави та її суверенітету.

 

08.03.2023 в рамках волонтерського руху, були відправлені на передову речі та продукти, принесені небайдужими мешканцями нашого міста.

Відправили також "окопні свічки" та дитячі малюнки.

Посилання на допис

 

02.03.2023 на передову , була відправлена чергова партія " окопних свічок" .

Додатком до посилок стали:

1)Дитячі малюнки ,з найщирішими побажаннями

2) Теплі шкарпетки ,виготовлені небайдужими мешканцями нашого міста

3)Енергетичні батончики , виготовлені самостійно практичним психологом нашого ліцею , з найкорисніших та енергетично цінних продуктів

Волонтерська ініціатива ліцею 2.

 

 

Первомайський ліцей №2 вітає з Міжнародним днем рідної мови!

 

День Єднання

 

Волонтерська робота в Первомайському ліцеї №2 під гаслом "Разом до перемоги" (1 семестр 2022-2023 н.р.).

 

30.01.2023

Сьогодні до нас завітали воїни Харківського прикордонного загону. Їм були передані маскувальні сітки , " окопні свічки" та деякі теплі речі , що принесли жителі міста.

Разом до Перемоги!

Волонтерська ініціатива ліцею 2.

 

 

19.01.2023

Завдяки фінансовій підтримці всіх небайдужих містян, протягом двох тижнів січня було виготовлено і передано в ЗСУ 1130 шт " окопних свічок". Долучайтесь до нашої діяльності , будемо дуже раді.

Волонтерська ініціатива ліцею 2.

 

 

20.12.2022

Сьогодні була відправлена чергова партія "окопних свічок" на передову в район Бахмуту.( 305 шт)

Будь ласка допомагайте із збором коштів на закупівлю парафіну. Ми здатні освоїти близько 300 кг на тиждень.(1 кг - 120 грн)
Разом до Перемоги!

Волонтерська ініціатива ліцею 2.

 

 

19 грудня - День святого Миколая Чудотворця.

Бажаємо всім мирного неба та теплої зими!
В Первомайському ліцеї №2 була проведена акція "Святий Миколай - з турботою про кожного". Дякуємо всім, хто взяв участь в акції, подарунки сьогодні отримали наші захисники та діти ВПО, які проживають в ЗДО №10.
Разом до перемоги!

Волонтерська ініціатива

 

Подяка від воїнів ЗСУ

 

09.12.2022

Нещодавно частина наших виробів дійшла до свого адресата . Із зрозумілих причин місце доставки не розголошується.
Нагадую ,що ми працюємо на постійній основі і регулярно потребуємо сировини: жерстяні банки, парафін, картон.

Волонтерська ініціатива ліцею 2

 

 

07.12.2022

Починаючи з середини жовтня виготовляємо "окопні свічки" для наших захісників. Небайдужі вчителі , учні та обслуговуючий персонал ліцею взялися за роботу, щоб допомогти військовим хоч якось зігрітися холодною зимою. Нам активно допомагають мешканці міста ,забезпечуючи жерстяними банками , картоном , воском і парафіном. Вже виготовлено і відправлено в ЗСУ близько 1500 готових виробів.
Доречі, на сьогодні ми маємо значний дефіцит парафіну!!!
Долучайтеся! Разом до Перемоги!!!
Слава ЗСУ!!!

Посилання на допис

 

 

06.12.2022

6 грудня відзначається День Збройних сил України.
Дякуємо всім доблесним і хоробрим чоловікам і жінкам, які потужною стіною захищають нашу рідну Україну!
В Первомайському ліцеї №2 була проведена акція "Дякуємо ЗСУ", щиро дякую всім, хто взяв участь в акції. Всі смаколики та подарунки були відправлені нашим захисникам.
Разом до перемоги!

Привітання з Днем ЗСУ

 

 

5 грудня - Міжнародний день волонтера.
Сьогодні, як ніколи, кожен усвідомлює всю важливість та значимість волонтерської діяльності. За тисячами військових на фронті стоїть армія волонтерів, яка допомагає у забезпеченні бійців практично всім: медикаментами, одягом, продуктами, військовим спорядженням. Саме зараз на базі ліцею №2 волонтери плетуть маскувальні сітки для ЗСУ. А також ми продовжуємо виготовляти окопні свічки, які допомагають зігрітися нашим захисникам. Тому, в цей день висловлюємо щиру вдячність усім тим, хто віддає себе шляхетній, самовідданій і безкорисливій справі та допомагає людям, які цього потребують.

Посилання на допис

 

 

Адміністрація Первомайського ліцею №2 вітає з Днем Гідності та Свободи.

У ці непрості для Батьківщини часи, бажаємо миру і злагоди, сил і натхнення для побудови щасливого майбутнього. Адже кожен з нас — частка України, а разом ми — рушійна сила для змін на краще!

 

До Дня української писемності та мови в Первомайському ліцеї №2 були проведені виховні заходи:

 
▪️Гра "Факти про Україну".
▪️Конкурс знавців української мови та літератури.
▪️Конкурс до Дня української писемності та мови.
▪️презентація "Шануймо рідну мову".
▪️Година спілкування "Мово рідна! Золота колиска".
▪️Відео "Цікаві факти про українську мову".

Вірш: Микола Лотоцький "Мова" Читала: Вікторія Ільїна, учениця 11-А класу

 

 

Підсумком Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!» стало проведення у партнерській взаємодії з вчителями та бібліотекою Первомайського ліцею №2 виховних онлайн заходів національно-патріотичної спрямованості.

Вчителем предмету «Захист України» Жовновацьким С.В. для учнів 11-х класів проведено години мужності за темою «Тобі, Україно, на вірність присягаю». Активну участь взяли учні 6-х класів в ході години спілкування за темою «Мова - духовний скарб нації», яку підготувала Різченко С.М., вчитель української мови та літератури.

У бібліотеці створено куточок пам`яті «У полум`ї боїв за Україну». Оформлено папку – досьє за темою «Пам’ять про героїв – у наших серцях».

Проведені упродовж жовтня заходи до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек сприяли формуванню у здобувачів освіти національної ідентичності на кращих прикладах мужності та звитяги, виявлених нинішніми захисниками Вітчизни; вихованню у дітей любові до української мови, свого народу й держави.

Посилання на допис

 

Первомайський ліцей №2 вітає з Днем захисників і захисниць України!

 

Ви – наші захисники та захисниці, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою та перемоги!
 

В рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!», до 14 жовтня - Дня захисників і захисниць, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва, спільно з вчителем трудового навчання Бондаренко Н.А. та завідуюча бібліотекою Тарасюк А.І. було проведено онлайн-уроки із учнями 5, 6, 7, 9-Б класів. Результатом уроків стали виготовлені дітьми для українських захисників та захисниць подарунки у вигляді національно-патріотичних,святкових листівок з побажаннями здоров`я, миру, перемоги, а також жовто-блакитні стрічки, поробки у вигляді паперових кинджалів, голубів миру, ангелів-охоронців та інше. До привітання долучились і інші учні ліцею, підготувавши чудові привітальні листівки. До відзначення цієї знаменної дати спільно з вчителем історії Грицюк О.С. та завідуючою бібліотекою Тарасюк А.І. 14 жовтня проведено на онлайн-уроці з історії України у 8-Б класі годину спілкування за темою «Мужність і відвага - крізь століття».

Посилання на допис

 

Учні нашого ліцею перемогли в онлайн-вікторині до Дня Українського козацтва та Дня захисників та захисниць України в рамках Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»), що була проведена 14 жовтня 2022 року Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради

Посилання на допис

 

 

21 вересня відзначається Міжнародний День миру. В Первомайському ліцеї №2 був проведений онлайн-конкурс дитячого малюнку "Народжені, щоб у мирі й любові жити" та акція "Голуби миру", до якої із задоволенням долучились учні, зробивши чудові оригамі

Посилання на допис

 

До Дня міста в Первомайському ліцеї №2 була проведена благодійна акція "Разом до миру". Дякуємо батькам, дітям та працівникам закладу освіти, які допомогли зібрати подарунки внутрішньо переміщеним особам, які проживають у ЗДО та нашим захисникам.
З кожної доброї справи складається наша перемога

Посилання на допис

 

З Днем Незалежності, Україна! З Днем Незалежності , шкільна родино!
Наш невеличкий внесок в Перемогу! Не зупиняємось - продовжуємо збір кишенькових ляльок, браслетиків-оберегів, малюнків, смаколиків, тощо. Підтримуємо наших захисників. Підтримуємо один одного. Підтримуємо себе.

Посилання на допис