Всеукраїнський конкурс дитячого читання "Книгоманія" (Найкращий читач України - 2016")

14 квіт. 2016
13 квітня 2016 року у Харківській обласній бібліотеці для дітей проходив обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Книгоманія" ("Наукращий читач України - 2016"). Нашу школу представляла Скудна Олена, учениця 7-А класу

Головною метою конкурсу було заохочення дітей до систематичного читання художньої літератури, а також підвищення позитивного інтересу та престижу бібліотек.

Нашу школу у м.Харків представляла учениця 7-А класу Скудна Олена, яка представила до уваги журі та глядачів свою улюблену книгу та головного героя. Також Олена представила додатковий матеріал до своєї розповіді (малюнок та електронну презентацію).