Концерт для жінок

7 бер. 2016
4 березня в актовій залі Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 пройшов концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня. Учні нашої школи вітали віршами, піснями, танцями всіх жінок зі святом. Багато теплих добрих слів лунало зі сцени.

Так учні 6-Б  і 7-Б класів виконали пісні «Моя мама» та «Зі святом Вас, жінки». Чудовим привітанням присутнім став виступ  5-А класу.  Зворушливо прозвучало привітання для мам від учениці 11 класу Попок Віталіни. Глядачам дуже сподобався виступ учнів 1-В класу. Було запропоновано всім присутнім декілька танців: "Веселий флеш - моб" ( 11 клас), «Вальс» (9 клас), танок «Ритм» (10 клас). Були і сольні виступи. Так Линник Анастасія (8-Б клас) привітала жінок піснею. Підняли всім настрій учні 8-А класу, які показали цікаву сценку. Закінчився концерт піснею-привітанням  5-Б классу і 6-А класів «Руки жінки».
Директор школи Барабан Юрій Васильович і голова профспілки Пономаренко Євген Іванович від щирого серця привітали всіх жінок з 8 Березня, побажали весняного настрою, добра і благополуччя, сонячних посмішок та тепла у серці.