12 груд. 2014

День самоврядування

11 грудня 2014 року в Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся День учнівського самоврядування.
5 груд. 2014

До Дня Збройних сил України

Проведено спортивні змагання серед хлопців - учнів 9-11 класів. Перемогли учні 11 класу. Вітаємо!
1 груд. 2014

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

У школі проведено конкурс плакатів та організована книжкова виставка До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом
30 лист. 2014

До Дня па́м'яті жертв голодомо́рів

Впродовж тижня в школі були організовані заходи, спрямовані на висвітлення трагічних сторінок історії України. Зокрема, у бібліотеці була розгорнута тематична виставка літератури з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів. Відбулися уроки пам’яті жертв голодоморів, у фойє школи демонструвалася тематична композиція.
26 лист. 2014

Знай наших!

25.11.2014 на базі комунального закладу «Харківський центр дослідницько-експериментальної діяльності «Будинок учителя» Харківської обласної ради» відбулась ХХІІІ регіональна науково-технічна конференція довузівської молоді «Молодь, наука, технології: Хімія і фізика в сучасних технологіях».
14 лист. 2014

"Осінній бал"

У Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 існує чудова традиція - кожного року наприкінці осені проводити вечір відпочинку для старшокласників "Осінній бал".
13 лист. 2014

Шкільний ярмарок

13.11.14 р. в Первомайській ЗОШ №2 відбувся ярмарок. Керівний склад дитячої організації «ФОРА» ретельно підготувався до цього заходу, декорував і прикрасив місце на сцені для ярмарки.
12 лист. 2014

Фестиваль української пісні «Ми діти твої, Україно!»

12 листопада 2014 року в Первомайській ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 відбувся фестиваль української пісні «Ми діти твої, Україно!» Прозвучали пісні про любов до рідного краю, про гостинність і щедрість українців.
11 лист. 2014

Фестиваль осінньої пісні

11 листопада 2014 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся фестиваль осінньої пісні. В ньому брали участь учні 1-4 класів разом з класоводами.
7 лист. 2014

Акція "Живи книго!"

В нашій школі з 03.11 по 07.11.2014 року проходила акція « Живи, книго!» Організаторами її стали бібліотекар та члени дитячої організації «ФОРА»: Шукун Анастасія і Мироненко Карина.