27 вер. 2015

День туризму

25 вересня відбулися міські змагання до Дня туризму. де учні нашої школи показали свої артистичні вміння, відмінні знання з краєзнавства, хорошу підготовку у наступних технічних етапах: розкладання намету, орієнтування на місцевості, вузли, купини, транспортування потерпілого, розпалювання вогнища, складання карти.
21 вер. 2015

КОНКУРС КВІТКОВИХ КОМПОЗИЦІЙ

Протягом багатьох років у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 традиційно восени проходить конкурс-виставка квіткових композицій «Салют Перемоги!» Ось і цього разу 16 вересня 2015 року кожен клас презентував свою роботу – букет із квітів, справжній барвистий феєрверк краси. Фантазія учнів виявилась безмежною.
17 вер. 2015

Конкурс малюнків на асфальті на тему: "Ми за мир! Україна - єдина!".

16 вересня 2015 року до Міжнародного дня миру (21.09) у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся конкурс малюнків на асфальті на тему: "Ми за мир! Україна - єдина!"
17 вер. 2015

Безкоштовні електронні версії підручників та методичних посібників

Керівництво видавництва «Ранок» вирішило забезпечити всіх безкоштовними електронними версіями підручників і методичних посібників до них, виклавши у вільний доступ матеріали для I чверті навчального року. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 20.07.2015 №777, підручники рекомендовані до використання у навчально-виховному процесі. Посилання розташоване нижче.
1 вер. 2015

День знань

1 вересня відбулося свято "Першого дзвоника". Одинадцятикласники разом з класним керівником Бігун Ольгою Олександрівною підготували яскраве дійство, яке запам'ятається маленьким першокласникам надовго.
22 трав. 2015

Вітаємо!

Команда «Позитив» нашої школи посіла ІІ місце у конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій у фіналі ІІ (регіонального) етапу VІІІ-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Харківській області для загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
8 трав. 2015

Концерт до дня Перемоги

8 травня 2015 року з метою виховання мужності, почуття патріотизму, любові до Батьківщини, до історії свого народу, пошани до ветеранів Другої Світової війни та з нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі в Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся концерт «Пам’ятаємо – перемагаємо».
24 квіт. 2015

День Цивільного захисту

22 квітня 2015 року в школі було проведено День Цивільного захисту. Метою було формування у учнів і працівників школи навичок поведінки в умовах надзвичайних ситуацій природного, техногенного і воєнного характеру.
17 квіт. 2015

Фестиваль дружин юних пожежних

Команду нашої школи представляли учні 8-Б класу у складі: Верютіна К., Давиденка О., Землянської К., Моргун Я., Мороз І., Стрельченко А. За результатами змагань було визначено переможців: команда ДЮП нашої школи посіла ІІІ місце у конкурсі «Візитна картка» і ІІ місце у конкурсі «Гриби».
21 бер. 2015

Міські змагання юних інспекторів руху

20 березня 2015 року на базі школи № 6 відбулися міські змагання юних інспекторів руху. Команда нашої школи "Інспектор" посіла IV місце. Найкращою команда була у конкурсах "Агітбригада" та "Соціальна реклама"