9 черв. 2016

Сьогодні в таборі конкурс "Міс табору"
8 черв. 2016

Конкурс « Віночок пісень». Тема конкурсу : Україна – моя країна
7 черв. 2016

Екскурсія до краєзнавчого музею
6 черв. 2016

Юмористична програма «Театральний єралаш» (Дитяча вистава у ПК «Хімік»)
3 черв. 2016

Квест для дітей «Дорога індійців»
2 черв. 2016

Відкриття пришкільного табору «Ромашка»

Сьогодні в нас незвичайне, веселе свято – відкриття пришкільного табору «Ромашка». У нашому таборі – є і хлопчики, і дівчатка, які об’єдналися в 6 загонів.
30 трав. 2016

Шкільний табір відпочинку

Прийом дітей, розміщення, ознайомлення з режимом роботи, правилами поведінки, медичний огляд. «Щасливе дитинство» - свято присвячене Міжнародному Дню захисту дітей.
21 трав. 2016

Всеукраїнський огляд-конкурс команд «ЮІР-2016»

20 травня 2016 року команда ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 «Інспектор» посіла ІІ місце у міському конкурсі Юних інспекторів руху. Змагалися між собою 7 команд міста у 6 номінаціях: «Знавці правил дорожнього руху», «Юний регулювальник», «Агітбригада», «Велоестафета», «Медична допомога», «Соціальна реклама».
12 трав. 2016

Джура - 2016

11 травня 2016 року команда школи брала участь у І (міському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Команда «Патріоти» посіла І місце у змаганні з топографічної підготовки та Сергій Арестов, учень 10 класу, переміг у змаганні з вогневої підготовки. Учні також показали гарні знання та уміння з військової підготовки. Загальний результат нашої команди – ІІ місце. Вітаємо наших призерів!!!
6 трав. 2016

до Дня Перемоги

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму; увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, 6 травня в школі традиційно відбувся концерті до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.