Первомайський ліцей № 2

6 груд. 2015

Нумо, хлопці!!!

З нагоди відзначення Дня Збройних сил України в Первомайській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 проведено спортивні змагання «Нумо, хлопці!», в яких взяли участь команди юнаків 8-11 класів.
27 лист. 2015

Виставка стіннівок до Дня пам’яті жертв Голодомору

З нагоди відзначення пам’ятної для українського народу дати, в закладі з 24 по 27 листопада було проведено виставку стіннівок "Забуттю не підлягає".
26 лист. 2015

Свято краси і чарівності "Міс осінь - 2015".

26 листопада 2015 у Будинку дитячої і юнацької творчості проведено міське прекрасне свято. Свято краси, вишуканості, грації, чарівності "Міс осінь - 2015". Від Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 виступила учениця 11 класу – Попок Віталіна.
24 лист. 2015

До Дня пам’яті жертв Голодомору

23 і 24 листопада 2015 року напередодні Дня пам’яті жертв Голодомору старшокласники нашої школи: Жовновацька Л. і Ракитська А.(11 кл.), Кодацька О. і Ситник Я.(10 кл.) провели уроки пам’яті для учнів 4-11 класів. У національній памяті українського народу навіки закарбовано сторінку болю, імя якому - Голодомор.
18 лист. 2015

Малі олімпійські ігри

17 та 18 листопада проходило справжнє спортивне свято – Малі Олімпійські ігри. Організовували захід вчителі фізичної культури Пономаренко Євген Іванович та Чистяков Костянтин Миколайович. Як і на повноцінних Олімпійський іграх, спочатку була офіційна церемонія відкриття, команди-учасниці виходили під урочистий марш, піднімався прапор Малих Олімпійських ігор. А далі, кожна команда класу оригінальним девізом представляла себе
17 лист. 2015

Профорієнтаційна робота

17 листопада 2015 року в нашій школі відбулася інтерактивна бесіда "Знайди свій шлях в ІТ-індустрії", яку провів Євген Кулік, представник KHARKIV IT CLUSTER.
13 лист. 2015

Проект “Весела перерва”

Шкільна громадська організація «ФОРА» розпочала впровадження проекту "Весела перерва", завданням якого стало прагнення розфарбувати буденне шкільне життя, особливо для учнів 1-4 класів. Була створена команда ігротехніків з числа старшокласників, які створили банк ігор, приготували необхідний реквізит та цікаво провели 11 листопада перерви в початковій школі.
12 лист. 2015

Осінній бал

Осінь – золота пора миру, злагоди, любові, пора незнаної краси! Осінній бал… Що може бути романтичнішим та захопливішим?! Ось уже котрий рік поспіль Первомайська ЗОШ № 2 відкриває свої двері для усіх учнів та вчителів, щоб разом поринути у незбутню казку осіннього балу.
9 лист. 2015

Міжнародний конкурс з інформатики "Бобер-2015"

9 листопада 2015 року учні 5-10 класів розв’язували логічні та інтерактивні вправи передбачені умовами проведення конкурсу, змагалися з собою, однокласниками та однолітками всієї України. Цього року в конкурсі беруть участь 21 учень. По місту Первомайський - 179. З нетерпінням будемо чекати результати конкурсу.
30 жовт. 2015

Екскурсія

30 жовтня 2015 року учні 5-Б, 6-А, 6-Б, 8-Б класів Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 здійснили подорож до найбільшого в Європі річкового острову, який знаходиться на річці Дніпро і входить в межі міста Запоріжжя. Це одне з 7 чудес України – острів Хортиця.