Свято краси і чарівності "Міс осінь - 2015".

26 лист. 2015
26 листопада 2015 у Будинку дитячої і юнацької творчості проведено міське прекрасне свято. Свято краси, вишуканості, грації, чарівності "Міс осінь - 2015". Від Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 виступила учениця 11 класу – Попок Віталіна.

Усі учасниці, без вийнятку, поставилися до підготовки та участі дуже серйозно. Чотири конкурси, чотири випробування, у яких дівчата прийняли участь.

Кожна з учасниць представила себе, проявила талант, майстерність та артистичність, була по-своєму оригінальна, вишукана, елегантна. За результатами проведених конкурсів, членам журі було надзвичайно важко визначитися. Кожна з конкурсанток не залишилася без звання, кожна була переможницею у своїй номінації.

Неймовірні почуття прекрасного охоплювали як глядачів-учнів, так і учителів, батьків, гостей. "Міс осінь - 2015"- свято настрою душі, яке довго ще майорітиме осіннім падолистом у наших серцях.