До Дня пам’яті жертв Голодомору

24 лист. 2015
23 і 24 листопада 2015 року напередодні Дня пам’яті жертв Голодомору старшокласники нашої школи: Жовновацька Л. і Ракитська А.(11 кл.), Кодацька О. і Ситник Я.(10 кл.) провели уроки пам’яті для учнів 4-11 класів. У національній памяті українського народу навіки закарбовано сторінку болю, імя якому - Голодомор.

О, як же ти не вмерла, Україно?!
Бо скільки ж то зловісницька мета
Звела людей, приречених безвинно, –
Й ніхто за це ні в кого не спитав.

З нагоди відзначення пам’ятної для українського народу дати, в закладі було проведено виставку стіннівок "Забуттю не підлягає".

Протягом тижня з 23.11 – 27.11 в школі діяла тематична виставка історичної літератури «Запали свічку пам’яті», яку було підготовлено бібліотекарем школи Калініченко А.І. . Учні мали змогу ознайомитися із книгами, які висвітлюють причини та наслідки трагедії.