Осінній бал

12 лист. 2015
Осінь – золота пора миру, злагоди, любові, пора незнаної краси! Осінній бал… Що може бути романтичнішим та захопливішим?! Ось уже котрий рік поспіль Первомайська ЗОШ № 2 відкриває свої двері для усіх учнів та вчителів, щоб разом поринути у незбутню казку осіннього балу.

«Осінній бал - 2015» увібрав у себе всі найкращі особливості сучасного часу. Участь у програмі взяли колективи 8-11-х класів. Саме вони творили магію вечора: співали, танцювали, пропонували рекламу парасольки. А все це оцінювали та підсумовували члени журі.

Здається, вся школа  поринула у магію танцю та святкових вогнів, коли кавалери зі своїми партнершами закружляли у вихорі вальсу.

Поки тривало голосування та підрахунок голосів, для гостей балу звучала народна пісня у виконанні учнів 5-А класу. Той захват та іскорки в очах свідчили про те, що наші учні – всебічно розвинена та надзвичайно активна молодь.

Після цього для гостей свята була проведена дискотека, під час якої всі отримали максимум задоволення та гарного настрою.