"Осінній бал"

14 лист. 2014
У Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 існує чудова традиція - кожного року наприкінці осені проводити вечір відпочинку для старшокласників "Осінній бал".

За вікном уже відлітають у вирій останні журавлині ключі, в прощальному танку кружляє багряне листя. Надворі осінь. У Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 існує  чудова традиція - кожного року наприкінці осені проводити вечір відпочинку для старшокласників "Осінній бал". В цьому році його святкували 13 листопада 2014 року. Запрошені були учні 8-11 класів. До свята учні готувались заздалегідь. Святково оформили залу золотим листям, різнокольоровими кульками. Ведучими цього дійства стали Шукун Анастасія і Мироненко Карина. Вечір був проведений у вигляді конкурсної програми. Він розпочався з конкурсу «Флешмоб», де кожний клас продемонстрував свою танцювальну майстерність. А далі учні активно взяли участь у конкурсі: «Кліп-пародія». Усміхнені лиця, гарний настрій і теплий прийом глядачів царювали на святі. І жодний з класів не залишився поза увагою, кожний отримав відповідну відзнаку журі. Дякуємо осені, що вона зібрала всіх учнів цього осіннього вечора. Попереду зима, весна, літо... А потім знову осінь. Скільки їх ще буде у житті! Сподіваємося, що ще не один раз засяє для всіх у школі золотий вогник Осіннього балу.