Робота психолога

24 жовт. 2014
24 жовтня завершився І етап навчання першокласників в «Лісовій школі», які проводила шкільний психолог Задорожна Марина Миколаївна.

«Лісова школа» - це корекційної-розвивальна програма, мета якої сприяти адаптації першокласників до шкільного життя.

На заняттях діти познайомилися з лісовими друзями: ведмедиком Мішанею, зайчиком Пухнастиком, бегемотиком Вовою, їхньою вчителькою Совою Совуніївною та іншими жителями лісу. Учні лісової школи поділилися с першокласниками своїми історіями, проблемами, а також розповіли, як їм вдалося знайти вихід із різних шкільних ситуацій.

В ході занять діти з цікавістю  робили пальчикову гімнастику, виконували вправи на розвиток уваги, мислення, пам’яті , демонстрували свої знання з природи, з нетерпінням чекали і весело робили фізкультхвилинки, розфарбовували та інше.

Перед своїми першими канікулами діти від лісових учнів дізналися, як їх провести з користю для себе.

В лісі похолодало і в «Лісовій школі» розпочалися великі канікули, але звірятка готують сюрприз для свої друзів до Нового року. Лісова казка не закінчується