Про проведення Дня туризму в м. Первомайський

18 жовт. 2014
17 жовтня 2014 року у Генеральській балці лісового масиву за ІІІ мікрорайоном відбулися міські змагання серед школярів, присвячених Дню туризму. За підсумками журі почесне І місце посіла команда ЗОШ І-ІІІ ст.№7, ІІ місце - команда нашої школи (ЗОШ №2), ІІІ місце – команда гімназії №3.

День туризму - свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись з щоденної буденної суєти в ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які так багата наша улюблена земля!

До участі у змаганнях було залучено 6 команд міста. Програма змагань включала: конкурс туристської техніки (смуга перешкод), спортивне орієнтування, розпалювання вогнища, в’язання вузлів, краєзнавчу тематику, конкурс туристської пісні, установка намету, топографію.

Командам було дуже цікаво змагатися в усіх видах змагань. Учні шкіл продемонстрували свої таланти, фантазію, артистизм, командний дух, спортивну майстерність та бадьорий настрій. А по закінченню змагань всіх учасників об’єднала смачна туристична каша.

Теплий осінній день, посмішки друзів, цікаві конкурси – що може бути кращим в кінці робочого тижня? Звичайно, нагородження переможців.

За підсумками журі почесне І місце посіла команда ЗОШ І-ІІІ ст.№7, ІІ місце - команда ЗОШ І-ІІІ ст.№2, ІІІ місце – команда гімназії №3.

Без відзнак не залишено жодну команду.

Діти висловили подяку за підготовку чудового заходу організаторам змагань, а також своїм вчителям, які їх підготували: Лісовській О.О., Бондаренко Н.А., Задорожній М.М., Токарчуку В.С., Коваленко М.В.

Тож відпочивайте, збагачуйтесь духовно, обирайте здоровий спосіб життя!