Святкування Дня працівників освіти

5 жовт. 2014
03 жовтня 2014 року в ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулося свято під гаслом "Цей день належить вам по праву". Учні 5-11 класів до цього дня традиційно влаштували виставку вітальних листівок, які знову порадували різноманітністю, оригінальністю і яскравими барвами. Але головною окрасою став, звісно ж, святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, в актовій залі школи.

День працівників освіти – є одним з найважливіших свят для всіх навчальних закладів країни. Саме в цей день учні і батьки схиляють голови перед мудрістю і самовідданістю працівників освіти, висловлюють їм свою вдячність, бажають всього найкращого.

На захід були запрошені  ветерани педагогічної праці, люди які все своє життя віддали школі та учням, а зараз знаходяться на заслуженому відпочинку: Половинкіна Катерина Миколаївна, Білецька Любов Степанівна, Щипан Марія Дмитрівна, Поляруш Ніна Іванівна, Клімова Катерина Андріївна, Гончарова Надія Миколаївна, Парфілова Валентина Василівна, Єгорова Катерина Василівна, Мітіна Люція Миколаївна, Непокупна Лариса Михайлівна, Хібєнкова Тетяна Михайлівна, Гусак Валентина Іванівна. Директор школи Барабан Юрій Васильович привітав колег, побажав здоров я, щастя, миру.

Прикрашена яскравими квітами і повітряними кульками сцена радушно зустріла глядачів. А розпочали концерт ведучі, учні 11 класу, Філатов Андрій і Режевська Катерина. Яскравим концертним номером став виступ хору учнів 9 і 10 класів. Веселий фрагмент із шкільного життя продемонстрували: учень 9 класу Бондзик Руслан і учні 11 класу Лавриненко Юлія і Мартиненко Карина. Несподівано для всіх на свято завітали… представник Департаменту науки і освіти і відома знахарка Елеонора. З цими ролями блискуче впоралися учні 11 класу Зубченко Тетяна і Бондзик Дмитро. Бажаними гостями на святі були «Вчительська Мрія» (Черняк Наталя) і «Вчительська Доля» (Кадацька Ольга). Зі сцени звучали вірші у виконанні Шпаковської Ксенії і Воронової Ірини та пісні-привітання любим вчителям. Колективні виступи учнів 4-Б, 4-В, 5-А, 5-Б, 6-Б, 7-А, 8-Б, 10, 11 класів глядачі зустріли бурхливими оплесками. Милували серце усіх присутніх в залі: запальні  танці у виконанні вихованців клубу спортивного бального танцю "Фламинго": Гасанова Гліба і Глєбової Анастасії, Овчаренко Марії і Самусєва Захара. Затамувавши подих працівники освіти слухали пісню у виконанні Линник Анастасії. Виступ співочого дуету Попок Віталіни і Білоусова Данила з піснею "Шкільна дружба" був чудовим. Святковий концерт сподобався всім: і вчителям, і батькам, і учням. Глядачі щиро аплодували кожному номеру. Велика подяка від всього учительського колективу всім учасникам концерту і класним керівникам, які підготували свято: Лісовській О.О., Жовновацькому С.В., Олійник О.Л., Бровко Н.О., Калініній В.І., Калініній Н.М., Бондаренко Н.А., Пономаренко Є.І., Мараховській Н.М., Бігун О.О., і Коваленко М.В.