Зимові канікули

27 груд. 2019
Шановні батьки! Інформуємо Вас, що зимові канікули триватимуть з 28 грудня по 12 січня. Явка учнів до школи 13 січня. Звертаємо Вашу увагу на необхідність дотримання Вашою дитиною правил протипожежної безпеки, обережності при користуванні газо – та електроприладами, обігрівачами.

Вітаємо Вас з прийдешніми Новорічними святами та Різдвом. Зичимо міцного здоров’я Вам і Вашим дітям, бажаємо миру і спокою, благополуччя Вашим родинам.

Доцільно ще раз перевірити справність всіх електроприладів, які дитина буде використовувати за Вашої відсутності. Наголосіть, що категорично заборонено пускати до оселі малознайомих та сторонніх людей, що можуть представлятися працівниками різних служб, релігійних громад, контролерами, агітаторами. Просимо бути уважними до того, чим займаються та з ким спілкуються Ваші діти. Подбайте, щоб під час святкувань діти перебували під наглядом дорослих. Поговоріть про необхідність дотримання правил дорожнього руху, про заборону будь – яких ігор і розваг (лижі, санки, ковзани), якщо вони організовуються у небезпечному місці: біля новобудови, водойми, дороги. Намагайтесь проводити якомога більше часу разом. Прослідкуйте, будь ласка, за тим, щоб дитина не перебувала на вулиці сама в темний час доби. Також вважаємо за необхідне попередити Вас про те, що дітям категорично заборонено користуватись фейєрверками, салютами, бенгальськими вогнями, петардами.
З повагою дирекція школи.