Наука - це цікаво!

18 бер. 2019
Наука – це весело! Ми знаємо це напевно, тому 82 учні 7 – 11 класів взяли участь у всеукраїнському конкурсі «Наука – це цікаво!». Маємо 16 дипломів І ступеня, 5 - ІІ ступеня , 6 - ІІІ ступеня.

Наука – це весело! Ми знаємо це напевно, тому 82 учні 7 – 11 класів взяли участь у всеукраїнському конкурсі «Наука – це цікаво!», організованому освітнім проектом «НаУрок» спільно з Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут» для того, аби показати, що наукою можна зацікавити кожного.

Учні відчули себе науковцями, дізналися багато нового про світові наукові досягнення минулого тисячоліття та найнеймовірніші події 2018 року.