Екологічна акція «Здай батарейку - врятуй планету!»

16 груд. 2018
Учні нашої школи вже зібрали декілька кг відпрацьованих батарейок та передали на утилізацію. Кожен з вас може приєднатися до екологічного руху з порятунку нашої планети!

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 бере участь в екологічній акції «Здай батарейку - врятуй планету!» Батарейку дуже легко взяти і викинути. Всі знають, що батарейки містять шкідливі для оточуючого середовища речовини та те, що викидати їх із звичайним сміттям не дуже добре. Але часом ми забуваємо про це і викидаємо у відро для сміття, адже наявних спеціальних контейнерів для збору відпрацьованих батарейок у нашому місті немає. Але тепер є в нашій школі! У холі першого поверху встановлена тара для збору відпрацьованих батарейок.

Давайте зробимо нашу планету чистішою!