День учнівського самоврядування

29 лист. 2018
29 листопада у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся День учнівського самоврядування. Учні 8-11 класів, побували у ролі учителів, класних керівників та адміністрації школи. Виконуючи свої обов’язки, учні відчули наскільки відповідальна та нелегка вчительська праця.

Цього дня директором школи була Волкова Дар’я, яка зранку зустрічала  учнів та учителів привітною посмішкою, як це робить Юрій Васильович Барабан. Програма дня була насиченою та цікавою. Адміністрація школи – Чаплигіна Анастасія (заступник директора з навчальної роботи), Подріз Кристина (заступник директора з навчально-виховної роботи), Артєм’єва Інна (педагог-організатор) провели «Рейд» урок, виявивши відсутніх учнів та учнів, які прийшли  не у шкільній формі. Також впродовж усього дня відвідували уроки та контролювали навчально-виховний процес. Адміністрація провела нараду для учителів-учнів, де діти прозвітували про проведення Дня учнівського самоврядування.

Аніматори провели цікаві спортивні перерви. Цей день приніс багато позитивних вражень та емоцій для учнів та учителів, адже кожен зміг проявити себе в улюбленій справі.

«День самоврядування подарував мені багато позитивних емоцій. Я зовсім неочікувала, що наші учні так серйозно віднесуться до уроків, вони вражали мене своїми знаннями. Також дуже приємним було і те, що вони з повагою ставились до нас, «вчителів». Надіюсь, їм також все дуже сподобалось. Мені запам’ятається цей день на все життя.» Култигіна Анастасія, учениця 11 класу.

«Восьмі класи, незважаючи на те, що їх відносять зараз до дітей перехідного віку, бунтівних і непосидючих, були дуже спокійними, чемними і виконували всі вправи. А коли я їм пообіцяла ще й хороші оцінки за виконання завдання, то взагалі віднеслись до нього з великим ентузіазмом. Правильно кажуть – головне мотивація. Цей день був неймовірним, і я отримала море задоволення, хоча наприкінець була страшенно виснаженою. Скажу одне – бути вчителем не так вже й легко, як багато хто думає, але дуже приємно. Особливо коли ти отримуєш віддачу від своїх учнів. Тож дякуєм вам, вчителі!» Іполітова Дар’я, учениця 11 класу